“24 HAZİRAN’DA HEP BİRLİKTE KAZANACAĞIZ” | Denizli Hizmet Gazetesi


“24 HAZİRAN’DA HEP BİRLİKTE KAZANACAĞIZ”Cumhuriyet Halk Partisi Denizli 3. Sıra milletvekili adayı Teoman Sancar, Denizli’nin Sarayköy İlçesi’ni ziyaret etti. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Sancar, 24 Haziran’da CHP iktidarı ile Türkiye’nin rahat nefes alacağını söyledi.


CHP Denizli Milletvekili Adayı Teoman Sancar, Sarayköy İlçesi’ne giderek, burada vatandaş ve esnafla bir araya geldi. Vatandaşlarla ve esnafla sohbet edip dertlerini dinleyen Sancar “Esnafımız, çiftçimiz çok zor şartlar altında çalışıyor, emek harcıyor ama emeğinin karşılığını alamıyor. Askeri ücret 1.604 lira. 4 kişilik bir aile bu miktarla geçinmeye çalışıyor. Çeşitli zorluklar çekiyor. Geçim sıkıntısı yaşıyor. Biz 1 Ocak 2019’da net asgari ücreti 2.200 TL yapacağız. Tamam çok yüksek bir miktar değil ama en azından 1.604 liradan daha iyidir” dedi.  
 
CHP iktidarında emeklilere daha rahat bir yaşam için ellerinden geleni yapacaklarını ve bayramlarda birer maaş ikramiye vereceklerini belirten Sancar, CHP iktidarında emeklilerin rahat edeceğini söyledi. Çiftçilerin sorunlarını da yakından bildiklerini ve bunun için mazottaki ÖTV ve KDV’yi kaldıracaklarını ifade eden Sancar, “Çiftçilerimizin borçlarını sileceğiz. Çiftçinin üretimde kullandığı mazottan ÖTV ve KDV’yi kaldıracağız. Böylece mazotun litresini çiftçiye 3 TL’den vereceğiz. Çiftçilerimizin tarımsal kredi borçlarının faizlerini sileceğiz. CHP iktidarı ile tüm vatandaşlarımız rahat bir nefes alacak. 24 Haziran’da hep birlikte kazanacağız” dedi.  


08.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018