KUDÜS İÇİN MEYDANLARA İNDİLER | Denizli Hizmet Gazetesi


KUDÜS İÇİN MEYDANLARA İNDİLERAnadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi ve Hakka Davet-Der Dünya genelinde Ramazan ayının son Cuması olarak kutlanan Dünya Kudüs Günü nedeniyle bir araya gelerek, Delikliçınar 15 Temmuz Şehitler Meydanında basın açıklaması gerçekleştirdi.


Denizli Davet-Der adına Basın Açıklamasını okuyan Davet-Der Başkan Yardımcısı Abdulbari Durmaz, Kudüs’ün İslam tarihi boyunca tüm zamanların gündeminde olduğunu aktararak, “Kudüs’ün ve Mescid-i Aksanın özgürlüğü Müslümanların vahdetinden ve birliğinden geçer. Müslümanlar, kardeş olduklarının farkına vardığında, birbirini ötekileştirici, çatışmacı dili bıraktığında, namluların yönünü değiştirdiğinde küfür karşımızda mağlup olacaktır” dedi. 
 
Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şube Başkanı Hamza Öztürk ise ümmetin birliğe ve dirilişe ihtiyacı olduğunu aktararak, “Kudüs denilince dünyada akla gelen en önemli isim Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamıza Ümmetin birliği ve dirilişi için ceht ederken şehit düşen tüm kardeşlerimize Allah’tan rahmet dileriz” dedi  


08.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018