AK KADINLAR GÖNÜLLERİ KAZANMAYA DEVAM EDİYOR | Denizli Hizmet Gazetesi


AK KADINLAR GÖNÜLLERİ KAZANMAYA DEVAM EDİYORAK Parti Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak; “ AK Kadınlar durdurak bilmiyor, destan yazmaya devam ediyorlar” dedi.


AK Parti İl Kadın Kolları Yönetimine geldiğinden beri hızlı bir şekilde çalışmaya başlayan ve seçim vesilesiyle hızına hız katan Dalbudak ve ekibi yoğun bir şekilde ev ziyaretleri, toplantıları gerçekleştiriyor, Denizli’deki kadınlara ulaşıyor.  
 
Başkan Dalbudak ev ziyaretleri yaparak ev sahibi ve komşuları ile hasbihal ettiklerini belirterek, “24 Haziran seçimlerinin her zamankinden çok daha önemli olduğunu hatırlatıp, Cumhurbaşkanlığı seçimiyle yeni sisteme geçileceğini söylüyoruz. Onun için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermelerini istiyoruz. Aynı günü Milletvekilleri için kullanacakları oylarını ise AK Partiye vermelerini talep ediyoruz” dedi. 
Hem ramazan programlarımızı yapıyoruz hem seçim çalışmalarını yürütüyoruz. Yoğun bir çalışma dönemine girdik. Gece gündüz sahadayız kimi zaman iftar sofralarına konuk olduk, kimi zaman çay sohbetine konuk olduk. Ama her birimiz gittiğimiz her evde güler yüzle karşılandık” diyen Başkan Dalbudak açıklamasında devamla şu ifadelere yer verdi:“ 24 Haziran Türkiye´nin, çocuklarımızın ve yarınlarımızın mücadelesidir . Her gün mahalle mahalle, ev ev, kapı kapı dolaşıyoruz. 2023 hedeflerimizi, Müslüman coğrafyasının Türkiye´ye olan umudunu anlatıyoruz. Cumhurbaşkanımızın selamını, başbakanımızın selamını iletiyoruz. Gönülleri fethederek, onları ikna etmeye çalışarak desteklerini dualarını bekliyoruz. 16 Nisan´a kadar gece gündüz sahalardayız. 
 
 


08.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018