“ADAYLARIMIZ LİDERİMİZİN EMANETİDİR” | Denizli Hizmet Gazetesi


“ADAYLARIMIZ LİDERİMİZİN EMANETİDİR”AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, milletvekili adaylarının da belirlenmesi ile seçim sürecinin tam olarak başladığını belirterek, “Adaylarımızın etrafında kenetleneceğiz. Her birini liderimizin emaneti, davamızın namusu sayarak sahipleneceğiz, omuz omuza çalışacağız” dedi.


“OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ” 
“Artık gün çalışma ve birlik olma zamanıdır” diyen AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Gökbel, “Milletvekili adaylarımız parti teşkilatları olarak bizlere Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın emanetidir. Her biri davamızın namusudur. Arkalarında durmak, omuz omuza çalışmak, boynumuzun borcudur. Milletvekilleri, milletin gerçek temsilcileri olmadır. Bu nedenle AK Parti kadrolarını olabildiğince Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne taşımak için gayret edeceğiz. Gece-gündüz demeden, yılmadan, yorulmadan halkımıza hizmetlerimizi anlatacağız. Emperyalist güçlerin emellerini ortaya koyacağız. AK Parti’siz bir Türkiye isteyenlerin planlarını deşifre edeceğiz” dedi. 
 
“TÜRKİYE DÜŞMANLARI KAHROLACAK” 
Türkiye’nin 25 Haziran sabahı yeni bir döneme uyanacağını belirten Başkan Gökbel, “Türkiye’yi hantal yönetim sistemi ile bugünlere getiren, devrim niteliğinde hizmetlere imza atan AK Parti, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile inşallah daha büyük hizmetlere imza atacaktır. 24 Haziran, ülkemizin zincirlerini kıracağı, bürokrasi ve yönetimde iki başlılık kıskacından kurtulacağı tarihtir. 24 Haziran, emperyalist güçlerin, Türkiye düşmanlarının kahrolacakları, umutlarının yerle yeksan olacağı tarihtir. 24 Haziran, uluslararası çetenin, Türkiye’nin yükselişini bundan böyle çaresizce izleyecekleri bir dönemin başlangıcı olacaktır” diye konuştu. 


24.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018