“VATANDAŞLARIN GÖZLERİ GÜLÜYOR” | Denizli Hizmet Gazetesi


“VATANDAŞLARIN GÖZLERİ GÜLÜYOR”Gültepe Mahallesi’nde verilen iftar yemeğine katılan AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, “İnsanların gözlerindeki mutluluk yaptığımız işin, gittiğimiz yolun doğru olduğunu bir kez daha gösteriyor” dedi.


Adalet ve Kalkınma Partisi Merkezefendi İlçe Teşkilatı Gültepe Mahallesi’nde verilen iftar yemeğinde partililer ve vatandaşlar bir araya geldi. AK Parti Denizli Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ilçe teşkilat yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı iftar yemeği öncesinde Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Teşkilat Başkanı Ekrem Başer, mahalle Sakinlerini ziyaret ederek onlarla bir süre sohbet etti.  
 
TEŞEKKÜR ETTİ 
Ramazan ayı boyunca her akşam bir yerde iftar yemeklerine katıldıklarını anlatan Teşkilat Başkanı Erkem Başer, “Ramazan ayının vazgeçilmezi olan iftar yemeklerini vatandaşların kaynaşması ve dayanışması anlamında çok önemli görüyoruz. İnsanlarımız iftar yemeklerine katılarak hep beraber iftar açmanın hazzını da tadıyor. Erken genel seçimin bu sürece denk gelmesi bizlerin onlarla daha fazla kaynaşması ve temas kurma anlamında yararlı oluyor. İnsanların gözlerindeki mutluluk yaptığımız işin, gittiğimiz yolun doğru olduğunu bir kez daha gösteriyor. Destek mesajları için halkımıza teşkilatım ve partim adına teşekkür ediyorum” dedi.  


23.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018