PAMUKKALE’DE RAMAZAN DOLU DOLU GEÇİYOR | Denizli Hizmet Gazetesi


PAMUKKALE’DE RAMAZAN DOLU DOLU GEÇİYORPamukkale Belediyesi’nin düzenlediği iftar sofraları ile Ramazan Ayı’nın güzelliği ilçe genelini sarmaya başladı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Ramazan Ayı’nın güzelliğini, maneviyatını ilçe halkımızla bir araya gelerek yaşamak istiyoruz. Bu nedenle de mahallelerimizde gönül sofrasında vatandaşlarımızla bir araya gelmeye başladık. Ramazan sonuna kadar birçok mahallelerimizde bu güzelliği yaşamak istiyoruz” dedi.


Pamukkale Belediyesi’nin her mübarek Ramazan Ayı’nda farklımahallelerde kurduğu gönül sofraları bu yıl da devam ediyor. Ramazan Ayı’nda geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da ilk iftarı belediye personeliyle birlikte yapan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Ramazan Ayı’nın güzelliğini mahallelerimizde kurduğumuz gönül sofralarıyla vatandaşlarımızla birlikte bu yıl da paylaşacağız” dedi.  
 
İLK MAHALLE İFTARI GÜZELPINAR-KURTLUCA’DA 
Pamukkale Belediyesi ilk mahalle iftarı Güzelpınar ve Kurtluca Mahallesi sakinleri ile yapılırken; iftara Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin başta olmak üzere, Güzelpınar ve Kurtluca Mahalle muhtarları ile Ak Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel’de eşlik etti. Pamukkale Belediyesi olarak, her yıl olduğu gibi bu Ramazan Ayı’nda da her akşam farklı mahallelerde ya da toplumun farklı kesimleriyle aynı sofrada buluşmaya devam edeceklerini belirten Başkan Gürlesin, “Ramazan’ı Ramazan gibi yaşamak anlamında gönül soframızı farklı mahallerimizde kurmaya devam ediyoruz. Ramazan ayı rahmet, mağfiret, bereket ayı. O bereket sizlerle güzel. Bizde Pamukkale Belediyesi olarak halkımızla iç içe sizlerle beraber o soframızı paylaşmak için bugün buradayız. Rabbim bizleri böyle güzelliklerde buluştursun” dedi. 
 
PELİTBAĞ-HACIKAPLANLAR GÖNÜL SOFRASI’NA MİLLETVEKİLİ ŞAHİN TİN’DE KATILDI 
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pelitlibağ Kapalı Pazaryeri’nde kurdukları iftar sofrasında, hem Pelitlibağ Mahallesi hem de Hacıkaplanlar Mahallesi sakinleri ile biraraya geldi. İftara Ak Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin’de eşlik etti. “Mübarek Ramazan Ayı’nda vatandaşlarımızla birlikte bir sofrada buluşmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz” diyen Başkan Gürlesin, iftara katılan tüm vatandaşlarla tek tek ilgilenerek hal hatırlarını sorup, sohbet etti. Başkan Gürlesin, “Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan Ayı’nda Pelitlibağ mahallemizde iftar sofrasını kurarak, Hacıkaplar mahallemiz ve çevre mahallelerimizde oturan vatandaşlarımızla bir araya gelmenin sevincini yaşıyorum. Hep beraber kardeşlik ve gönül sofrasında bir aradayız. İnşallah nice Ramazan aylarında Allah, bizleri buluşturmak nasip etsin. Allah bu ayda dualarınızı ve ibadetlerinizi kabul eylesin” diye konuştu. Ak Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin’de, “Hüseyin Gürlesin Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Bütün mahallelerde bu güzel sofraları kurarak bizlerin sizlerle bir araya gelmesine vesile oluyor. Bu hizmetlerinin daha da artarak devam etmesini diliyorum. Ben halkımızın Ramazan Ayı’nı kutluyor. Birlik ve beraberlik içinde nice Ramazanlara ulaşmanızı temenni ediyorum” dedi. 


21.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018