“DENİZLİ İYİ PARTİ DİYECEK” | Denizli Hizmet Gazetesi


“DENİZLİ İYİ PARTİ DİYECEK”İYİ Parti’den 27. Dönem milletvekiliği seçimleri İYİ Parti’den aday adaylığını açıklayan Aile ve Evlilik Uzmanı Gülümser Gökçe Acar, Denizli’nin 17 ilçesine yaptığı ziyaretler ile vatandaşlar buluştu ve onların sorunlarını dinledi.


Aday adaylığını açıklamasıyla birlikte ilçe ziyaretlerine start veren İYİ Parti Denizli Milletvekili Aday Adayı Gülümser Gökçe Acar, Acıpayam, Tavas, Çameli, Serinhisar, Beyağaç, Babadağ, Buldan, Güney, Çal, Çardak, Çivril, Bozkurt, Sarayköy, Kale, Honaz, Baklan ve Bekilli İlçelerini ziyaret ederek burada vatandaşlar ve esnafla buluştu. 
 
ACAR’A YOĞUN İLGİ 
Uzun yıllar AK Parti’de siyaset yapan ve Meral Akşener ile siyasi hayatına İYİ Parti’de devam etme kararı alan Acar, İYİ Parti Denizli teşkilatının da kurucuları arasında yer aldı. ‘Türkiye İYİ Olacak’ sloganıyla yola çıkan, İYİ Parti Denizli Milletvekili Aday Adayı Gülümser Gökçe Acar, ilçe ziyaretlerinde partisinin yol haritasını anlattı. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Acar, esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini aktardı.  
 
“DENİZLİ İYİ PARTİ DİYOR” 
Aday adaylığını açıklamasının ardından hemen ilçe ziyaretlerine başladığını belirten İYİ Parti Denizli Milletvekili Aday Adayı ve Aile ve Evlilik Uzmanı Gülümser Gökçe Acar, “Seçim takviminin kısa olması nedeniyle seçim çalışmalarımıza hemen başladık. 17 ilçemize yaptığımız ziyaretler ile vatandaşlarımızla bir araya geldik ve halkımızın sorunlarını dinledik. İlçe ziyaretlerimizde gördüğümüz ilgi ve alaka bizlere, Denizli’nin İYİ Parti’yi 24 Haziran’da iktidar yapacağını gösterdi” dedi. 
 
“HALKIN SORUNLARINA ÇÖZÜM, İYİ PARTİ’DE” 
İlçe ziyaretleri kapsamında 17 ilçede vatandaşlarla buluştuklarını ve halkın sorunlarını bir bir dinlediklerini ifade eden Acar, “Ziyaretlerimizde çiftçilerimizin sorunlarını yakından dinleme imkanı bulduk. En büyük sorun büyük emeklerle ekilen ürünlerin para etmemesi. Bu durum çiftçimizi bitirmiş durumda. İYİ Parti olarak tarım konusunda politikalarımızı anlattık ve çiftçimizin yeniden efendi olması için neler yapacağımızı paylaştık” dedi.  


17.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018