“HEP BERABER KARAR VERMELİYİZ” | Denizli Hizmet Gazetesi


“HEP BERABER KARAR VERMELİYİZ”AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanlığı mahalle toplantılarına devam ediyor. Teşkilatın bu kez ki durağı Adalet Mahallesi oldu. Burada vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ve Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, yapılacak hizmetlere ve projelere hep birlikte karar verilmesi gerektiğini ve bu anlayışla çalıştıklarını belirtti.


AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ve yönetim kurulu üyelerinin Adalet Mahallesi’nde toplantılarına Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’da eşlik etti. Akşam saatlerinde yapılan toplantıya Adalet Mahallesi sakinlerinin katılımı oldukça yoğun oldu. Toplantıda ilk olarak mahalle sakinlerin görüş ve önerileri dinlendi. Ardından söz alan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, belediye tarafından yapılan hizmetleri anlattı ve vatandaşların taleplerini dinledi.  
 
Adalet Mahallesi’ndeki toplantıda son olarak söz alan AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, yapılan hizmetleri ve çalışmaları hep birlikte karar alarak ve değerlendirerek yaptıklarını ifade ederek, “Halkımızı ziyaret edip sorunları yerinde dinleyerek yapılacaklara hep beraber karar vermeliyiz. Bu halkımız ve bizim için her zaman böyleydi bundan sonra da inşallah böyle olmaya devam edecektir” dedi.  


16.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018