“GÖREVİMİZ DENİZLİ HALKINA HİZMET ETMEK” | Denizli Hizmet Gazetesi


“GÖREVİMİZ DENİZLİ HALKINA HİZMET ETMEK”AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen mahalle buluşmaları devam ediyor. AK Parti Merkezefendi İlçe teşkilatı bu kez de Karaman Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.


AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ve yönetim kurulu üyelerinin mahalle buluşmaları devam ediyor. AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanlığı’nın bu kez ki adresi Karaman Mahallesi oldu. Karaman Mahallesi’nde düzenlenen toplantıya Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’da katıldı.  
 
Mahalle buluşması toplantısında ilk olarak Karaman Mahallesi’nin sorunları dinlendi. Mahalle sakinleri verilen hizmetlerden memnun olduklarını belirterek, birlik ve beraberliğin sağlandığı bu toplantıların sürekli olarak yapılmasını istedi. AK Parti olarak tek görevlerinin Denizli halkına hizmet etmek olduğunu belirten AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, “Denizli halkımızın daha üst daha refah toplum haline gelebilmesi için her türlü fikirlere açığız. Bu sebeple elimizden gelen her şeyi yapmaya da hazırız. Birlik ve beraberliğimiz bozulmamalı ve daha da güçlenmeli. Bu bizim içinde Denizlimiz içinde gerekli ve önemli” dedi.  


15.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018