PASVAK YILIN ANNESİNİ SEÇTİ | Denizli Hizmet Gazetesi


PASVAK YILIN ANNESİNİ SEÇTİGeleneksel hale dönüşen PASVAK’ta yılın annesi, bu sene Fatma Özgür oldu. Plaketini Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü’den alan yılın annesi, çok mutlu olduğunu dile getirdi.


Pamukkale Eğitim Vakfı tarafından her yıl Anneler Günün’de düzenlenen etkinlik bu yılda yapıldı. PASVAK’ta düzenlenen etkinlikte yılın annesi de seçildi. PASVAK’ta düzenlenen törene Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, PASVAK yönetim kurulu üyesi Kerim Çıralı ve çok sayıda davetli katıldı. Pamukkale Eğitim Vakfı’nın her gecen gün büyüdüğünü dile getiren yönetim kurulu As Başkanı Kerim Çıralı, ‘’Zamanla 3000 kişiye ulaşacağız’’ dedi.  
 
Bu yıl Anneler Günü etkinliklerinin 7. Düzenlediklerini ifade eden Çıralı, “PASVAK Aşevi olarak bu sene 7. İncisini düzenlediğimiz anneler günü kahvaltımızı düzenli bağışçılarımız ile gerçekleştirdik. Bir kez daha ne kadar büyük bir aile olduğumuzu, el ele vererek daha da büyüyebileceğimizi ve daha fazla ihtiyaç sahibinin bu ailenin mensubu yapabileceğimizi gördük. Bu sayede bir annenin kalpten sevdiği binlerce çocuğu oldu. Her gün 1200 ihtiyaç sahibinin sofrasına misafir olduk. Bu yıl itibari ile temelini attığımız aş evi binamızda hedefimiz 3000 yeni ihtiyaç sahibine ulaşmaktır. Her sene yılın annesini seçen vakfımız veren elden seçti. Bizde maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Fatma Özgür 2018 yılı annesi seçilmiştir. Fatma Hanıma Vakfımıza yaptığı yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.  


14.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018