FİLİZ, “SÖZÜMÜZÜ TUTTUK” | Denizli Hizmet Gazetesi


FİLİZ, “SÖZÜMÜZÜ TUTTUK”Denizli’nin Baklan, Sarayköy ve Tavas İlçelerinde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapılan konutların kura çekimleri bu hafta yapılacak. Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti’nin verdiği sözleri bir bir tuttuğunu belirterek, 3 ilçede yapılan TOKİ konutlarının kura çekimlerinin yapılacağını ifade etti.


AK Parti´nin verdiği sözleri birer birer tutarak hayata geçirdiğini ifade eden AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “ 2017, 15 Temmuz´un ardından şer güçlerin, ülkemiz üzerindeki karanlık emellerini ekonomik olarak harekete geçirmeye çalıştıkları bir yıl oldu. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara rağmen Cumhurbaşkanımız önderliğindeki hükümetimiz ve AK Parti hareketi, geride bıraktığımız 2017 yılında birçok ilki başardı. Bu ilkleri ve büyük projeleri teker teker gerçekleştirirken, verdiği sözlerin arkasında durup başarı ile sonlandırdığını tüm vatandaşlarımız gördü. Önümüzdeki günlerde 3 ilçemizde TOKİ Kura çekimi yapılacak. Denizlimizde ev sahibi olma ümidiyle bekleyişleri devam eden vatandaşlarımıza karşı mahcup olmadan bir sözümüzü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Başta Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci olmak üzere bu süreçte Denizlimizin hak ettiği değeri bulması adına desteklerini esirgemeyen milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımızın bu konudaki gayretleri takdire şayandır.” dedi. 
 
 
3 İlçemizde gerçekleştirilecek TOKİ kura heyecanı ile ilgili bilgiler veren Başkan Filiz mesajında devamla şu ifadelere yer verdi: “ Denizlimizin Gururu Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci, Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanlarımızın destekleriyle Denizlili hemşehrilerimize hizmet vermeye, Denizlimizin sorunlarını çözmeye devam ediyoruz.  
Toplu Konut İdare Başkanlığı (TOKİ) tarafından 3 ilçemizde yapımı devam eden TOKİ konutları için kura çekimi heyecanı yaşanacak. İlk olarak 16 Mayıs Çarşamba günü saat 11:00´de Sarayköy İlçesi´nde yapımı devam eden 403 konut için kura çekim töreni düzenlenecek. 17 Mayıs Perşembe günü saat 10:00´da 224 konutun için Tavas İlçesi´nde konut kura çekimleri yapılacak. Yine aynı gün saat 15:00´ de ise Baklan İlçesi´nde 126 konut için kura çekimi gerçekleştirilecek” dedi.  
 
AK Parti hükümetinin bu güne kadar hayalleri gerçeğe dönüştürdüğüne dikkat çeken AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, yine bir hayalin gerçeğe dönüştüğü Denizli´de TOKİ evlerinin hak sahiplerine verileceğini belirterek; " Kurulduğu günden bu yana halkın umudu olan AK Parti icraatları, hedefleri ile hayalleri gerçeğe dönüştürdü. Yine hayal denilen, yapılamaz denilen bir proje daha hayata geçiyor. TOKİ ile ilçe belediyelerimiz tarafından yapılan sözleşmeler ile ilçelerde temeli kısa süre önce atılan TOKİ konutlarımızın kura çekimi yapılacak. Bu hizmetler artarak devam edecek. 2023´e giden Türkiye ve Denizli yarınlarını daha güçlü kurmaya devam edecek. Bu projelerin hayata geçmesinde öncü olan Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci başta olmak üzere milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.  


13.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018