MERKEZEFENDİ’YE HİZMET TEŞEKKÜRÜ | Denizli Hizmet Gazetesi


MERKEZEFENDİ’YE HİZMET TEŞEKKÜRÜAK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ile yönetim kurulu üyeleri, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammed Subaşıoğlu ile birlikte Gültepe Mahallesi pazar yerinde mahalle sakinleri ile buluştu.


AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanlığı mahalle toplantılarına tüm hızıyla devam ediyor. AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ve yönetim kurulunun bu kez de Gültepe Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. AK Parti Merkezefendi İlçe Teşkilatının Gültepe Mahallesi’ndeki toplantısına Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’da katıldı.  
 
Toplantıda ilk olarak mahalle sakinlerinin sorunları dinledi. Gültepe Mahallesi sakinleri belediyecilik anlamında mahallerine yapılan hizmetlerden memnun olduklarını ifade ederek, hem AK Parti’ye hem de Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na teşekkür etti. Samimi bir hava içinde gerçekleşen toplantıda mahalle sakinleri, AK Parti Merkezefendi ilçe teşkilatına ve belediye başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na birinci ağızdan isteklerini de sıralama imkanı buldu. 
 
Mahalleyi yapılan hizmetlerden dolayı Muhammet Subaşıoğlu’na teşekkür eden AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, “Halkımızla her daim iç içe olduk. Bundan sonra da öyle olacak. Bu bizim için de Denizlimiz içinde gerekli ve önemli diye görüşünü bildirdi. Katılımcı demokrasi anlamında bu akşam çok önemliydi” dedi.  


11.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018