BAŞER VE EKİBİ MAHALLE BULUŞMALARINA DEVAM EDİYOR | Denizli Hizmet Gazetesi


BAŞER VE EKİBİ MAHALLE BULUŞMALARINA DEVAM EDİYOR24 Haziran seçimlerine AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ve yönetim kurulu üyeleri mahalle toplantılarına devam ediyor.


Geçtiğimiz günlerde, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ve Yönetim kurulu üyeleri, Hisar Mahallesi halkıyla buluştu. Gerçekleştirilen toplantıda mahalle halkının kaynaşması ön planda tutulurken Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, tek tek mahalle halkının isteklerini ve sorunlarını dinledi.  
 
Hisar Mahallesi sakinleri gerçekleşen bu toplantıda birlik beraberlik içinde olmanın önemli olduğunu belirterek fikir ve düşüncelerini paylaştı. Mahalle sakinleri, Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ve teşkilattan katılımlarını gerçekleştiren yönetim kurulu üyelerine mahalle içerisinde birlik beraberlik için gerekli olan ortamı mahalle halkının toplanmasını sağladığı için teşekkürlerini sundular. Gerçekleştirdiği toplantıda samimi ve anlayışlı konuşmaları ile mahalle halkından bir kez daha teşekkürlerini alan Ekrem Başer, ortak sorunların düzeltilebilmesi açısından yapılan toplantıların önemli olduğuna vurgu yaptı ve Hisar Mahallesi sakinlerine teşekkür etti.  


10.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018