MİLLETİME BORCUMU ÖDEMEK İSTİYORUM | Denizli Hizmet Gazetesi


MİLLETİME BORCUMU ÖDEMEK İSTİYORUM24 Haziran seçimlerinde İYİ Parti´den aday adayı olan Veteriner Hekim Mehmet Ali Uzakgider, düzenlediği basın toplantısıyla, neden adaylık başvurusunda bulunduğunu söyledi. Basın toplantısında Uzakgider, bu seçimlerin milletimiz adına önemli olduğuna vurgu yaptı.


24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan milletvekili genel seçimlerinde İYİ Parti´den aday adayı olan Veteriner Hekim Mehmet Ali Uzakgider, bu seçimlerin milletimiz adına hayati bir öneme sahip olduğuna vurgu yaptı. 16 senedir tek başına iktidarda olan AK Parti´nin tekelinde olan ülke yönetiminin millilik ve muhafazakarlık maskesinin ardından kalarak tüm değerlerimizi yok etmek adına elinden geleni yaptığını söyledi. 
 
Mevcut iktidarın ekonomik kazanımları hiçe sayarak birçok yeri satışa çıkarttığını ifade eden Uzakgider, “Mevcut iktidardaki yönetim, milletimizin sahip olduğu ekonomik kazanımları hiçe saymıştır. Telekom, Tüpraş, Demirçelik, Tedaş, Tekel ve madenlerin yanı sıra bütün limanlara kadar her şey satılmıştır. Bankacılık, borsa ve sigortacılık gibi mali piyasalar yabancıların eline geçmiştir. Kendi insanımız öz vatanında yorgun, yoksul ve kimsesiz bir hale düşürülmüştür. Vatandaşlarımızın çoğu yoksulluk sınırı bir kenara dursun açlık sınırında yaşam mücadelesi vermektedir. İktidar tarafından ele geçirilen devlet kurumları medyayı da elinde bulundurarak bunları Türkiye gündeminden uzaklaştırmaktadır. Suni gündemler yaratılarak halkın kafasının karışması sağanmış ve kamuoyundan bu bilgiler uzaklaştırılmıştır. Ülkesini ve milletini karşılıksız seven bizler bu korkunç tabloya daha fazla seyirci kalmamak adına ele ele vererek vatan ve millet için mücadele etmeye karar vermiştir” dedi.  
 
Bu vatanın bir evladı olarak bu sorumluluğu yerine getirmek için yola çıktığını belirten İYİ Parti Denizli Milletvekili Aday Adayı Mehmet Ali Uzakgider, “Bende bu vatanın öz bir evladı olarak sorumluluk duygusu içerisinde gerçek meseleleri halkın gündemine getirmek adına Denizlili vatandaşlar teveccüh gösterirse milletimi en iyi şekilde temsil etmek adına milletvekili aday adaylığını başlatmış bulunuyorum. Allah daima milletimizin yolunu açık etsin. Allah milletimizin yar ve yardımcısı olsun. Denizli İYİ olacak, Türkiye İYİ olacak. Ne mutlu Türküm diyene” dedi.  
 


10.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018