“ÜLKEYİ YÖNETMEYE, SORUNLARI ÇÖZMEYE GELİYORUZ” | Denizli Hizmet Gazetesi


“ÜLKEYİ YÖNETMEYE, SORUNLARI ÇÖZMEYE GELİYORUZ”Siyasi birikimi ve çalışmalarıyla dikkat çeken Gülümser Gökçe Acar, 27. Dönem Milletvekilli seçimleri için İYİ Parti’den Denizli Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. Ülkeyi yönetmek ve kronikleşen sorunları çözüme kavuşturmak için yola çıktıklarını belirten Acar, siyasetin tıkandığını ve ülkenin de yönetilemez bir hale geldiğini ifade etti.


24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için siyasi partilerin çalışmaları devam ederken, milletvekili için aday adaylığını açıklayan isimlerde seçmenlere hem partilerini hem de kendilerini anlatmaya devam ediyor. Ülkeye ve memleketine hizmet için yola çıkan isimlerden biride Denizlilerin yakından tanıdığı isimlerden olan, Gülümser Gökçe Acar oldu. Siyasi birimi ve yaptığı çalışmalar ile dikkat çeken Gülümser Gökçe Acar, 24 Haziran Genel Seçimleri için İYİ Parti’den milletvekili aday adaylığını açıkladı.  
 
KURUCULAR ARASINDA YER ALDI 
Uzun yıllar AK Parti’de siyaset yapan ve Meral Akşener ile siyasi hayatına İYİ Parti’de devam etme kararı alan Acar, İYİ Parti Denizli teşkilatının da kurucuları arasında yer aldı. ‘Türkiye İYİ Olacak’ sloganıyla yola çıkan, İYİ Parti Denizli Milletvekili Aday Adayı Gülümser Gökçe Acar, partinin ilk neferlerinden biri olarak, Denizli İYİ Parti Kadın ve Aileden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı görevini yürüttü.  
 
“ÜLKE YÖNETİLEMEZ HALE GELDİ” 
Siyasetin tıkanması, mevcut hükümetin ülkeyi yönetemez hale getirmesiyle birlikte milletin çözüm olabilecek bir siyasi oluşum aramaya başladığı anda bir güneş gibi İYİ Parti’nin ortaya çıktığını ifade eden, İYİ Parti Denizli Milletvekili Aday Adayı Gülümser Gökçe Acar, “Bugüne geldiğimizde ülkemizin üretemez hale geldiğini, cari açığın arttığını, işsizlik oranların dünya rekoru noktasına geldiğini görmekteyiz. Dövizin engellenemez yükselişi hem ekonomisi hem sanayicimizi hem de esnafımızı bitirme noktasına getirdi” dedi.  
 
“YANLIŞ POLİTİKA ÜLKEYİ UÇURUMA GÖTÜRÜYOR”  
Hükümetin yanlış politikaları nedeniyle, dış politikada Türkiye’nin dostunun kalmadığını ifade eden Acar, çözüm süreci ile güçlenen terör örgütü unsurları ve yanlış Suriye politikası nedeniyle milyonlarca göçmenle, ülkenin sosyal yapısının bozulduğuna dikkat çekti. Diğer yandan ülkenin güvenliği ile ilgili sorumlu olan kurumların uyarılmasına rağmen, birçok devlet kurumunun FET֒ye teslim edildiğini ifade eden, İYİ Parti Denizli Milletvekili Aday Adayı Gülümser Gökçe Acar, ülkenin FET֒ye peşkeş çekilmesiyle 15 Temmuz kalkışmasının yaşandığını ve 249 vatan evladının şehit düştüğünü belirtti.  
 
“CESURLAR HAREKETİYİZ” 
Hukuk ve adaletin kalmadığı, ülkenin yönetilemediği bir dönemde cesurlar hareketinin İYİ Parti ve Genel Başkan Meral Akşener ile yola çıktığını ifade eden, İYİ Parti Denizli Milletvekili Aday Adayı Gülümser Gökçe Acar, “ Bu oluşumun adı İYİ Parti, cesurlar hareketidir. Nitekim vatanseverlerin aylar önceden gördüğü gerçeği, nihayet nasıl mızrak çuvalda saklanamazsa, seçimlerin zamanında yapılacağını sık sık vurgulayan hükümet kanadı da kabul etmek zorunda kaldı. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ve cesur ekibi tüm engelleme gayretlerine rağmen İyi Parti’yi kurdular. Ben de bu cesurlar hareketine inandım. 
Ülkemizi çıkmaz sokaktan çıkarmak için umut olduğunu gördüm ve İYİ Parti’den milletvekili aday adaylığımı açıkladım” dedi.  
 
“MEDENİYETİN TAŞLARINI CESURLAR DÖŞER” 
Bu yolda ülkemizin bozulan düzenini yeniden kurmak, adalet ve hukuku yeniden tahsis etmek amacıyla Genel Başkanımız Meral Akşener’in dediği gibi “Medeniyetin Taşlarını Cesurlar Döşer” sözünden hareketle yola çıktıklarını ifade eden Acar, “Ülkenin geleceğini inşa edecek bu yapılanmada rol alabilecek siyasi tecrübeye sahip olduğumu düşündüğüm için şimdiye kadar Aile ve Evlik Danışmanı olarak hizmet ettiğim Denizlililerimize, bundan sonra da parlamenter olarak, hizmet etmek amacıyla 24 Haziran 2018’de yapılacak olan Erken Genel Seçimlerde İYİ Parti (Cesurlar Hareketinden aday adayı oldum. Ben bu çalışmalarda her zaman yanımda olan cesur yol arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.  


10.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018