“MİLLETİMİZİ KANDIRMALARINA FIRSAT VERMEYECEĞİZ” | Denizli Hizmet Gazetesi


“MİLLETİMİZİ KANDIRMALARINA FIRSAT VERMEYECEĞİZ”AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, AK Parti’nin yeni bir zafere doğru ilerlediğini belirterek, “Sürekli halkımızla iç içeyiz ve milletimizi yalanlarla kandırmalarına fırsat vermeyeceğiz.” dedi.


AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve yönetim kurulu üyeleri, Yukarışamlı ve Dokuzkavaklar Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Sorunları ve talepleri dinleyen Gökbel, vatandaşlara AK Parti iktidarının hizmetlerini anlattı.İlçe Başkanı Gökbel, daha sonra da Atalar Mahallesi’nde koordinatörler, mahalle yönetimi ve sandık yönetimi ile bir araya gelerek, seçim süreci hakkında bilgilendirme ve görüş alışverişi yaptı.  
AK Parti’nin seçimlerde milletin desteğiyle yeni bir zafere daha imza atacağını belirten Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, 24 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimlerde elde edilecek olan zaferin de disiplinli ve özverili bir çalışmanın ürünü olacağını ifade etti.  
Milletin yalan yanlış açıklamalarla kandırılmasına fırsat vermeyeceklerini, adım adım Pamukkale’yi dolaşarak vatandaşla iç içe olarak gerçekleri millete anlatacaklarını vurgulayan Başkan Gökbel, “AK Parti’miz 16 yılda devrim niteliğinde hizmetlere imza attı. Milletin gönlünde taht kuran partimizin hizmetlerini ve projelerini halkımıza anlatmak bizim asli ve öncelikli vazifemiz. Muhalefet partilerinin yalanlarına milletimizi kurban etmeyeceğiz. Milletimizin yalan yanlış sözlerle kandırılmasına, zihinlerin zehirlenmesine müsaade etmeyeceğiz. Sürekli sahada olmaya devam edeceğiz. Öyle ki, AK Parti her zaman diri, güçlü ve enerjik olmak zorunda olduğunu çok iyi bilen bir teşkilattır. Bu inançla bize düşen çalışmak ve milletimize gerçekleri anlatarak yeni bir seçim zaferine imza atmak olacaktır. Milletimize güveniyoruz. 24 Haziran tarihinde milletimiz sandığa gittiğinde yine en doğru kararı verecektir” dedi. 


09.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018