DP’DEN, İYİ PARTİYE TAM DESTEK | Denizli Hizmet Gazetesi


DP’DEN, İYİ PARTİYE TAM DESTEKDemokrat Parti Denizli İl Başkanı Aşkın Çelik, İYİ Parti ilçe başkanları ve yönetimlerini ziyaret ederek cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde İYİ Partiye destek vereceklerini söyledi.


Seçim sürecinde ortak hareket edeceklerini ifade eden DP Denizli İl Başkanı Aşkın Çelik ve beraberindeki ilçe başkanları, Tavas, Acıpayam ve Serinhisar’ı ziyaret etti. İYİ Parti ilçe başkanları ile görüşen Demokrat Partililer imza verdiklerini anlatarak Demokrat Partinin bu seçimde İYİ Parti ile birlikte yürüyeceğini açıkladı.  
Aşkın Çelik, “Cumhurbaşkanı seçim süreci ülkemiz için hayati önem taşımaktadır. Bu süreçtede Demokrat Parti olarak İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı olması için imza verdik partili arkadaşlarımız da imza vermeye devam ediyorlar. Ziyaretlerde ortak hareket etmenin önemine vurgu yaptık. Temaslarımız olumlu geçti” dedi.  
Çelik, ayrıca “Rahmetli Şehit Başvekilimiz Adnan Menderesin söylediği gibi 24 Haziran akşamı halkımız ‘Yeter Söz Milletin Diyecektir’, Milli İttifak İnşallah başarıya ulaşacaktır Allah yar ve yardımcımız olsun” 


08.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018