ŞAMPİYON ZEYTİNKÖY ZÜMRÜTSPOR | Denizli Hizmet Gazetesi


ŞAMPİYON ZEYTİNKÖY ZÜMRÜTSPORPamukkale’de 7. Futbol Şöleni İlkbahar 2018 Halı Saha Turnuvası’nda şampiyonluğa Zeytinköy Zümrütspor ulaştı.


Pamukkale Belediyesi tarafından düzenlenen 7. Futbol Şöleni İlkbahar 2018 Halı Saha Futbol Turnuvası’na bu yıl 31 mahalleden 44 takım katıldı. Eleme usulü yapılan maçlar sonunda Karşıyaka Gençlergücü, Zümrüt Zeytinköy Zümrütspor ve İstiklal Dost İstiklalgücü finale kalmıştı. PAÜ sahasında oynanan ve şampiyonu belirleyecek son maçta İstiklal Dost İstiklalgücü takımını 6-4 mağlup eden Zümrüt Mahallesi temsilcisi Zümrüt ZeytinköyZümrütspor şampiyon oldu. Turnuvada 3 puanda kalan İstiklal Dost İstiklalgücü ikinci, 1 puanı olan Karşıyaka Gençlergücü ise üçüncü oldu. 
 
ÖDÜLLER VERİLDİ 
‘Pamukkale’de 7. Futbol Şöleni İlkbahar 2018 Halı Saha Futbol Turnuvası’nın final maçının ardından ödüller düzenlenen törenle verildi. Üçüncü olan Karşıyaka Gençlergücü’nün kupa, madalya ve 3000 TL’lik hediye çekini Gençlik Hizmetleri Spor Pamukkale İlçe Müdürü Zafer Akçay, ikinci olan İstiklal Dost İstiklalgücü’nün 4000 TL’lik hediye çeki ve ödüllerini ise Pamukkale Belediye Başkan Yardımcıları Türkay Gözlükaya ve Abdullah Sevinçli verdi. Müsabakalarda görev yapan hakemlerin bağlı bulunduğu Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Denizli Şubesi’nin plaketini, maçı da yöneten Denizli’nin FİFA kokartlı hakemi Sedef Aktan’a Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin verdi. Başkan Gürlesin, turnuvada attığı 13 golle gol kralı unvanını alan Zümrüt ZeytinköyZümrütspor’dan Hakan Şahin’e gol krallığı kupasını verdi. Müsabakalarda sağlıkçı olarak görev yapan Serkan Güleçyüz de Başkan Gürlesin tarafından teşekkür plaketi alan isimlerden oldu.  
 
ŞAMPİYONA 5000 TL’LİK HEDİYE ÇEKİ 
Turnuvaya özel olarak Hürriyet Mahallesi’nin temsilen Genç Yeteneklerspor adıyla katılan takıma 17 yaş ortalaması nedeniyle 2000 TL’lik özel teşvik ödülü de Başkan Gürlesin tarafından verildi. Ödül töreninin sonunda “Pamukkale’de 7. Futbol Şöleni İlkbahar 2018 Halı Saha Futbol Turnuvası”nın şampiyonu ödülünü aldı. 44 takım arasından sıyrılarak mutlu sona ulaşan Zümrüt ZeytinköyZümrütspor takımına 5000 TL’lik hediye çeki, kupa ve madalyalarını Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin verdi. Sporcuları tek tek kutlayan Başkan Gürlesin, “Biz ilçe genelinde 30’a yakın halı saha yaptık. Bu turnuvalarla sahaların kullanılmasını sağlıyoruz. Ama daha önemlisi gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak kalmasına destek sağlıyoruz. Ayrıca mahalleler arasında kaynaşmayı da bu turnuva ile sağlıyoruz. Yedincisini tamamladığımız turnuvada şampiyon olan Zümrüt mahallesini temsil eden ZeytinköyZümrütspor’u ve dereceye giren takımları kutluyorum. Diğer tüm takımlarımıza da turnuvaya katıldıkları için teşekkür ederim. Sekizinci turnuvamızın 2018 yılının Eylül ayında kayıtları başlayacak” dedi. Tören sonunda dereceye giren sporcular günün anısına objektif karşısına geçti. 
 


08.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018