DENİB’TE EĞİTİMLERE DEVAM | Denizli Hizmet Gazetesi


DENİB’TE EĞİTİMLERE DEVAMDenizli İhracatçılar Birliği´nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, “Profesyonel Ekip Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.


Eğitimde katılımcılara Indus Consulting’den M. Efsun Yüksel Tunç tarafından kuşaklar, karakterler, kişilik renk analizi, ekip, ekip ruhu, ekip çalışması, hedeflere nasıl ulaşılır, mevcut durum analizi, rakip analizi, stres yönetimi, risk yönetimi, kriz yönetimi, misyon, vizyon, strateji, liderlik ve yöneticilik, güç ve etki, ekip performansı, motivasyon, güven ve süreklilik, ekip performansını artıran koçluk becerileri konularında teorik bilgiler verildi ve aynı zaman da yapılan uygulamalar ile katılımcılar interaktif olarak katıldılar. 
 
Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim firmaların yönetici, satış-pazarlama sorumlusu, işletme müdürü, üretim geliştirme mühendisi, insan kaynakları müdürü, endüstri mühendisi, mağaza bölge sorumlusu ve finansman müdürü görevinde kişilerin katılımıyla başarılı ve keyifli olarak tamamlandı. 
 
DENİB AKADEMİ programlarına, Denizli İhracatçılar Birliği ile Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde Uşak’ta 10 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan “Nasıl İhracat Yapabilirim?” eğitimi ile devam edecek. 


08.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018