DENİZLİSPOR’DA YÖNETİM BIRAKTI | Denizli Hizmet Gazetesi


DENİZLİSPOR’DA YÖNETİM BIRAKTIDenizlispor’da Mustafa Üstek dönemi bitti. Yeşil siyahlı yönetim ay sonunda yapılacak olağan genel kurulda aday olmama kararı alarak, görevi bıraktı.


Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek ve yönetim kurulu üyeleri görevi bırakma kararı aldığını açıkladı. Tüzük gereği bu ay olağan genel kurul yapılması gereken Yeşil siyahlılarda, kongre tarihi 27 Mayıs olarak açıklandı. Haluk Ulusoy Tesislerinde yöneticilerin de katılımıyla basın toplantısı düzenleyen Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, "Çok zor şartlar altında geldiğimiz görevimizde çok çalıştık ve sezonu ligde kalarak bitirdik. Bize verilen bayrağı yere düşürmeden bırakmamızda bize destek olan başta Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan´a, Denizli protokolüne, teknik direktörümüz Fatih Tekke ve ekibine, Sportif Direktörümüz Bülent Ertuğrul´a, futbolcularımıza, taraftarlarımıza, sponsorlarımız Abalıoğlu ve Bay-Tur şirketlerine, bağışları ile bize destek olan firmalara ve şahıslara, personelimize ve basın mensuplarına teşekkür ederiz. Şimdi bu bayrağı başka arkadaşlarımıza teslim edeceğiz” dedi.  
 
‘NEFESİMİZ TÜKENDİ’ 
Çok zor şartlar altında ligi bitirdiklerini belirten Üstek, “En son 2 milyon TL ödememiz gereken miktarı yönetim kurulumuzun yardımları ile ödedim. Ancak biz de tükendik. Şuanda ödememiz gereken 3 milyon TL var ancak ben bu parayı yönetim kurulu üyelerimizden isteyemem. Çünkü yönetim kurulu üyelerimiz ödemeleri gereken miktarların en az üç dört katını ödedi. Bizim nefesimiz tükendi. Şehrin önde gelenlerinden destek alamıyoruz. Şehir bize sahip çıkmıyor. Sadece yönetim kurulu olarak takımımızın başarısı için uğraştık. Artık yeni yönetimimizin önünü açmak istiyoruz. 27 Mayıs´ta ilk kongremizi gerçekleştirip çoğunluk sağlanamaması durumunda 3 Haziran´da ikinci kongreyi yapacağız. Yeni gelen yönetimimize maddi ve manevi her türlü destekte bulunacağımı, hiç bir şekilde aday olmayacağımı veya yönetimde bulunmayacağımı açıklıyorum. Benim yönetimimden veya dışarıdan bir aday olması durumunda her türlü desteği vereceğime söz veriyorum" dedi. 
Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla da, başkan Üstek’in verdiği kararın arkasında olduklarını belirterek, “Başkanımız bırakmayı düşünüyorsa hepimiz bırakacağız” dedi.  


07.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018