SP’DE ADAYLIK BAŞVURU SÜRESİ BİTTİ | Denizli Hizmet Gazetesi


SP’DE ADAYLIK BAŞVURU SÜRESİ BİTTİSaadet Partisi’ne adaylık başvuruları bitti. Cumartesi günü biten başvuru süresiyle birlikte Saadet Parti’ne Denizli milletvekilliği için 12 aday adayı müracaat etti. Müracaatlar arasında iki üniversite öğrencisi bulunuyor.


Saadet Partisi’nde milletvekili adaylık müracaat süresi Cumartesi günü itibariyle tamamlandı. Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre Saadet Partisi’nden milletvekili olmak isteyen 12 ismin milletvekilliği için aday adaylığı müracaatında bulunduğu açıklandı. 24 Haziran’da yapılacak olan 27. Dönem milletvekilliği seçimleri için aday adaylığı müracaatında bulunan isimlerin adaylık başvuru formunu ise Saadet Parti İl Başkanı Ahmet Eryılmaz teslim aldı. Aday adayı listesinde dikkat çeken isimlerden birisi de kapanan Has Parti eski İl Başkanı Müteahit Mimar Taner İzgi oldu. AK Parti’den istifa ederek Saadet Partisinden aday adayı olan Taner İzgi, “Daha önce Saadet Partisi’nde il yönetim kurulu üyesi idim. Sonra bir müddet ayrı kaldık ama şimdi yeniden asıl partime dönmüş bulunuyorum. Hem Cumhurbaşkanlığı seçiminde hem de milletvekilliği seçiminde partimizin en iyi sonucu alması için elimizden gelen her şeyi yapacağız inşallah” dedi.  
 
İŞTE SAADET PARTİSİ’NİN ADAY ADAYLARI 
Saadet Partisi’nde 27. Dönem Milletvekilliği için adaylık başvurusunda bulunan isimler ise şunlar oldu: “Avukat Halil İbrahim Varol, Avukat Mehmet Ali Sezer, Avukat Abdullah Özeren, Mimar Taner İzgi, Yönetici Sevil Aktaş, Makine Mühendisliği öğrencisi Mehmed Said Topuz, İş adamı Yetkin Ekinci, İş adamı Osman Kaçar, İlahiyatçı Kudret İlhan, İnşaat Mühendisliği öğrencisi Muhammet Fatih Tabak, Emekli Şinasi Sevil ve Emlak Danışmanı İsmail Çakır. 


07.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018