PAMUKKALE SPOR OYUNLARI YARIN BAŞLIYOR | Denizli Hizmet Gazetesi


PAMUKKALE SPOR OYUNLARI YARIN BAŞLIYORPamukkale Belediyesi’nin dev organizasyonu olan “2. Uluslararası Pamukkale Spor Oyunları” yarın başlıyor.


2. Uluslararası Pamukkale Spor Oyunları kapsamında bu sene ilk defa Denizlili vatandaşlarla buluşturulacak Sosyal Etkinlik Alanı ile, teknolojinin ve sporun birlikte yer aldığı ve tamamen sporun sevdirilmesi amacı taşıyan, bir yandan da vatandaşları doyasıya eğlendirecek çalışmalar hizmete sunulacak. Her gün farklı bir alanda aynı konseptte sunulacak olan Sosyal  
 
ETKİNLİK TARİHLERİ  
04 Mayıs 2018 Saat 13.00-21.00 - Pamukkale Üniversitesi Kongre Kültür Merkezi Fuaye Alanı 05 Mayıs 2018 Saat 10.00-17.00 - Pamukkale Açık Tenis Kortları (Tören Alanı) 
06 Mayıs 2018 Saat 10.00-19.00 - Pamukkale Natural Park (Kocaçukur). Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 2. Uluslararası Pamukkale Spor Oyunları Sosyal Etkinlik Alanı içerisinde birbirinden zevkli oyunlar, animasyonların vatandaşları beklediğini belirterek, “Sosyal Etkinlik Alanı Etkinliklerinde 3 gün boyunca katılımcılara ikramlar ve yarışmalarda başarılı olan sporseverlere çeşitli hediyeler ve hediye çantası verilecek” dedi.  
 
DEV TÜRK BAYRAĞI MEŞALELİ  
KORTEJ YÜRÜYÜŞÜNDE OLACAK 
2. Uluslararası Pamukkale Spor Oyunları kapsamında gerçekleşecek Kortej Yürüyüşünde bu sene Meşaleler ve dev Türk Bayrağı damgasını vuracak. 4 Mayıs Cuma günü saat 19.00’da, Kredi Yurtlar Kurumu Kavşağı Amfi Park’tan, Pamukkale Üniversitesi Kongre Kültür Merkezi’ne kadar sürecek ve Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin başta olmak üzere protokol üyeleri ile birlikte, ünlü sanatçıların, sporcuların ve gençlerin katılımıyla gerçekleşecek meşaleli kortej yürüyüşünde, 100 metre uzunluğundaki dev Türk Bayrağı yürüyüşte dalgalandırılacak.  
 
"SPORDA YEREL YÖNETİMLERİN ROLÜ" 
2. Uluslararası Pamukkale Spor Oyunları açılış etkinlikleri kapsamında "Sporda Yerel Yönetimlerin Rolü" isimli bir panel düzenlenecek. Panel, Meşaleli Kortej Yürüyüşü akabinde Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde spor dünyasından ünlü sporcuların katılımları ile gerçekleşecek. Ayrıca Ulusal Tv kanalları ve basın mensupları da programda bulunacak. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Panelin ardından, ünlü ses sanatçısı Sinan Akçıl, saat 20.30’da PAÜ Tenis Kortları alanında mini bir konseri verecek. Daha ilk günden dopdolu olacak Pamukkale Spor Oyunlarımıza tüm halkımızı bekliyoruz” dedi. 2. Uluslararası Pamukkale Spor Oyunları’nın detaylı programına www.pamukkalesporoyunlari.com adresinden ulaşılabilir. 


03.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018