GENÇ TİYATROCULARDAN MUHTEŞEM GALA | Denizli Hizmet Gazetesi


GENÇ TİYATROCULARDAN MUHTEŞEM GALADenizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü´nün bu yıl 4´üncüsünü düzenlediği “Denizli Büyükşehir Belediyesi Liseler Arası Tiyatro Şenliği’nin gala gecesinde Acıpayam Çamlık Mesleki Teknik Anadolu Lisesi tiyatro grubunun sahnelediği ‘Komşu Köyün Delisi’ komedi oyunu 4 dalda aldığı birincilik ödülüyle geceye damgasını vurdu.


Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü´nün düzenlediği "Denizli Büyükşehir Belediyesi Liseler Arası 4. Tiyatro Şenliği" tamamlandı. Şenliğin gala ve ödül gecesi Çatalçeşme Oda Tiyatrosu´nda gerçekleştirildi. Yoğun katılımın olduğu galaya, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, tiyatro şenliğine katılan okul yöneticileri, davetliler ile öğrenciler katıldı. 
 
Genel Sekreter Yardımcısı Gökoğlan, “Denizli’de yaşayan bütün vatandaşlarımız için sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz. Başta, bu etkinliğe katılan 8 lisemizin kıymetli öğrencilerini tebrik ediyor, bu şenliğin düzenlemesinde emeği geçen ve organizasyondan desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a çok teşekkür ediyorum”dedi.  
30 Nisan´a kadar süren etkinlikte 8 farklı lisenin yer aldığı tiyarto şenliğinde toplam 8 oyun sahnelendi. Gençlere tiyatroyu sevdirmeyi amaçlayan etkinliğinin gala gecesinde ise 8 farklı lisenin sergilediği oyunları değerlendiren jüri üyeleri, Acıpayam Çamlık Mesleki Teknik Anadolu Lisesi tiyatro grubunun sahnelediği “Komşu Köyün Delisi” komedi oyununu en iyi oyun, komedi dalında Volkan Uzun’u en iyi erkek oyuncu, Seher Çalışkan’ı ise en iyi kadın oyuncu ödülüne layık buldu. Gecede Jüri Özel Ödülü ise yine Acıpayam Çamlık Meslek Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Hüseyin Özdemir’e takdim edildi. Toplamda dört dalda birincilik ödülü alan Acıpayam Çamlık Mesleki Teknik Anadolu Lisesi genç tiyatrocuları elde ettikleri büyük başarılarını ise Okul Müdürü Gökhan Sökmen başta olmak üzere öğretmen ve aileleriyle gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenerek kutladılar. 


01.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018