TAVAS, FORUM ÇAMLIK´TA TANITILACAK | Denizli Hizmet Gazetesi


TAVAS, FORUM ÇAMLIK´TA TANITILACAKTam on yıldır her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık, Tavas Belediyesi´yle gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, 4 ve 5 Mayıs´ta Tavas Tanıtım Günleri´ne ev sahipliği yapacak. Yöresel lezzetler, danslar, el sanatları ve sürpriz hediyeler eşliğinde düzenlenecek bu keyifli etkinliğe tüm Denizli halkı davetli!


Denizli´nin en çok ilgi gören ve kalbi şehrin merkezinde atan alışveriş merkezi Forum Çamlık, onuncu yılı şerefine gerçekleştirdiği etkinliklere bir yenisini ekliyor. 4 ve 5 Mayıs 2018 tarihlerinde Tavas Belediyesi´yle ortaklaşa düzenlenecek Tavas Geleneksel Tanıtım Günleri, Forum Çamlık ziyaretçilerini pek çok yöresel zenginlikle buluşturacak. 
 
Denizli´nin ilçelerinden Tavas´ın özel tatları olan baklava ve leblebi tadımları eşliğinde düzenlenecek etkinlikte, Kızılcabölük dokuma bezi standı, tel kırma atölyesi ve nadide bir sanat olan terrakotanın tanıtım noktaları ziyaretçileri bekliyor. Tavas´ta hazırlanan Truva filmi kıyafetlerinin sergileneceği günlerde sürpriz Zeybek dansı gösterileri de katılımcılara keyifli anlar yaşatacak. Forum Çamlık´ın sosyal medya hesapları üzerinden sürpriz hediyelerin dağıtılacağı etkinlik boyunca Tavas fotoğrafları sergisi de gezilebilecek. Tavas Geleneksel Tanıtım Günleri´nde yöresel değerleri yakından tanımak isteyen herkes, 4-5 Mayıs´ta Forum Çamlık´a davetli!  


30.04.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018