BASİAD BAŞKANINDAN ‘ADAY OLMAYACAĞIM’ AÇIKLAMASI | Denizli Hizmet Gazetesi


BASİAD BAŞKANINDAN ‘ADAY OLMAYACAĞIM’ AÇIKLAMASIBabadağlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (BASİAD)Başkanı Selim Kasapoğlu yaptığı yazılı açıklama ile 20 Nisan’da yapılacak olan genel kurulda aday olmayacağını duyurdu.


Babadağlı Sanayici ve İş Adamları Derneği ‘nin(BASİAD) 30 Nisan’da yapılacak genel kuruluyla ilgili dernek başkanı Selam Kasapoğlu yazılı açıklamada bulundu. Kasapoğlu yaptığı açıklama ile Nisan ayında yapılan Sanayi Odası seçimlerinde önce meclise ardında da Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine seçildiğini ve bu aktif görevler nedeniyle BASİAD’ta aktif görev alamayacağını ifade ederek, genel kurulda aday olmayacağını söyledi. 
 
30 Nisan’da yapılacak olan genel kurulda aday olmayacağını açıklayan Selim Kasapoğlu, “Bu üç yıllık süre içerisinde yüksek bir enerji ve konsantrasyon ile aralıksız Denizli ve Babadağ için çalıştık. Nisan ayı içerisinde Denizli Sanayi Odası seçimleri yapıldı ve bu seçim maratonu sonunda ilk önce Denizli Sanayi Odası Meclis Üyeliği ve arkasından Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine seçildim. Bu önemli kurumda aldığım aktif görev ile önümüzdeki dönemde BASİAD için gerekli enerjiyi gösteremeyeceğimi düşünüyorum. Yıllardır yükselen BASİAD bayrağını geri düşürmemek, aynı enerjinin devam etmesini sağlamak ve yeni isimlere alan açmak adına önümüzdeki hafta yapılacak genel kurulda başkanlığa aday olmayacağım” dedi.  


26.04.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018