MERKEZEFENDİLER SAĞLIK İÇİN YÜRÜYECEK | Denizli Hizmet Gazetesi


MERKEZEFENDİLER SAĞLIK İÇİN YÜRÜYECEKMerkezefendi Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda sağlık için bahar yürüyüşü gerçekleştirecek. 29 Nisan Pazar günü Yenişehir Yürüyüş yolunda yapılacak olan etkinliğe Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, tüm Denizlilileri davet etti.


Sosyal belediyecilik anlamında önemli çalışmalara ve projelere imza atan Merkezefendi Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yılda Bahar Yürüyüşü gerçekleştirecek. Sağlıklı nesiller ve gelecek için düzenlenecek olan Bahar Yürüyüşü’ne ne her yıl olduğu gibi bu yılda binlerce Denizlili katılacak. 29 Nisan Pazar günü Yenişehir Yürüyüş yolunda başlayacak olan etkinlik hakkında bilgi veren Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, tüm Denizli halkını Bahar Yürüyüşüne davet etti. 
 
SAĞLIK VE SPORA ÖNEM VERİYORUZ 
Merkezefendi Belediyesi olarak spor ve sağlık konusunda önemli projeler ve çalışmalar yaptıklarını ve bu projelerden birinin de bahar yürüyüşü olduğunu ifade eden Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “ Belediye olarak sağlık ve spor konusunda yapılan ve insanın içerisinde olduğu projelere önem veriyoruz. Bu siyasi bir faaliyet değil. Hangi görüşten olursanız olun yürüyüşümüze katılın. Bu yürüyüş Merkezefendi’nin ortak bir etkinliğidir” dedi. 
 
FESLEĞEN, KANTARON YAĞI VE MESİR MACUNU DAĞITILACAK 
Geçtiğimiz sene bahar yürüyüşüne 50 bin kişinin katıldığını dile getiren Subaşıoğlu, “Bu sene Tıp gününü ve Bahar Yürüyüşünü birlikte yapacağız. Yürüyüşümüzde 40 bin fesleğen dağıtımı, 6 bin kantaron yağı dağıtımı ve 600 kilo mesir macunu dağıtılacak. Diğer yandan sağlık için 1700 metre yürüyeceğiz” dedi.  
 


24.04.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018