ZEYBEKCİ SEÇİM STARTINI VERDİ | Denizli Hizmet Gazetesi


ZEYBEKCİ SEÇİM STARTINI VERDİAK Parti İl Kongresinin ardından Denizli’ye gelen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, yeni il yönetimi ile bir araya gelerek, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanları ve Milletvekili seçimleriyle ilgili istişarede bulundu.


7 Nisan tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti İl Başkanlığı kongresinin ardından, yeniden AK Parti İl Başkanı seçilen Necip Filiz ve yeni yönetim kurulunu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci parti binasında ziyaret ederek, ‘Hayırlı olsun’ dileğinde bulundu. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin ziyaretine AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan’a eşlik etti.  
 
SEÇİMLE İLGİLİ İLK TOPLANTI YAPILDI 
AK Parti İl Başkanı Necip Filiz’in makamındaki ziyaretin ardından Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti İl Yöneticileriyle bir araya geldi ve 24 Haziran seçimleri için seçim startını verdi. AK Parti binasında yapılan toplantıda Zeybekci, teşkilata 24 Haziran 2019 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleriyle ilgili izlenecek yol haritasını ve çalışmaları anlattı.  
 
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN SÖZLERİNİ HATIRLATTI 
Ekonomi Bakanı Zeybekci toplantıda, 7 Nisan’da ilimize gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli’de beklediği sonucu hatırlattı ve seçim çalışmalarının hızlı ve koordineli bir şekilde yapılması talimatını verdi. Toplantıda Zeybekci, parti yöneticilerin görüş ve önerilerini de dinledi.  


22.04.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018