‘SEÇİMLER ÜLKEMİZİN ÖNÜNÜ AÇACAK” | Denizli Hizmet Gazetesi


‘SEÇİMLER ÜLKEMİZİN ÖNÜNÜ AÇACAK”Makine Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Mehmet Sarı basına yaptığı açıklamada 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi ve 24 Haziran seçimlerinin ülkenin önünü açacağını ifade etti.


24 Haziran seçimleriyle ilgili değerlendirmede bulunan Makine Sanayici ve İşadamları Derneği (MAKSİAD) Başkanı Mehmet Sarı, seçimlerin her yönüyle ülkenin önünü açacağını ve bu seçimlerin sanayiciyi umutlandırdığını ifade etti. Seçim kararıyla ilgili Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve milletvekillerine teşekkür eden Sarı, “Yapılacak olan seçimlerin ülkemizin önünü her yönü ile açılacak olması biz sanayicileri ve imalatçılarını umutlandırıyor. Ülkemizde koalisyonlar döneminin tamamen kapanacak olması da ayrıca sevindiricidir. İstikrarın devam etmesi ve sanayicilerimizin ileriye daha da güvenle bakması için şimdiye kadar bizlere hiçbir desteğini esirgemeyen sayın bakanımız ve milletvekillerimize teşekkür ederiz. Seçimlerde seçilecek kişilerin koltuk derdinde olanı değil de, vatandaşını koruyup, kollayanını görmek istiyoruz. Bizler işin ehline verilmesinden yanayız” dedi. 
 
AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin’e bu güne kadar kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Sarı, “Denizlimiz tekstil, turizm ve tarım ili olarak bilinmekte, fakat bilinmeyen bir sektör daha var makina sanayi sektörü, peki ne zaman bu sektörün varlığından haberdar olduk? Hem makinacı, hem de sanayici olan ve bizleri en iyi şekilde temsil eden vekilimiz sayın Şahin Tin vekil olduğundan beri, makina sanayinin de adında söz edilir hâle gelmiş, ihracatta Denizlimiz için katma değerinin ne kadar yüksek olduğu gösterilmiştir. Bizim için hangi sektör olursa olsun, dertlerimizin dinleneceği sorunlarımızın gerekli mercilere iletilip, çözüleceği vekil adaylarını görmek istiyoruz. İnşallah ülkemiz milletimiz ve sektörümüz için refah, istikrarlı ve güçlü bir Türkiye için hayırlı bir seçim olur” dedi.

20.04.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018