AK PARTİ’DE KONGRE HEYECANI DEVAM EDİYOR | Denizli Hizmet Gazetesi


AK PARTİ’DE KONGRE HEYECANI DEVAM EDİYORAK Parti Denizli İl Teşkilatı hafta sonunda Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin teşrifleri ve Denizlili Milletvekilleri’nin katılımı ile gerçekleşecek olan İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Kongrelerine hazırlanıyor.


Kongre ile ilgili olarak AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, İl Gençlik Kolları Başkanı Melih Serim ve AK Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkan Adayı Gökhan Akbulut ile bir araya geldi.  
 
Başkan Filiz yahtığı açıklamada “ Çıktığımız bu kutlu yürüyüşe yine aynı heyecan ve kararlılıkla devam ediyoruz. Denizli İl Kadın Kollarımızın ve İl Gençlik Kollarımızın 5. Olağan Kongresi’ni partimizin yeni atılım döneminde yenilenerek, tazelenerek birlik ve beraberlik içinde 22 Nisan Pazar günü Bereketler Toplantı ve Sergi Salonunda Ekonomi Bakanımız Sn. Nihat Zeybekci nin ve milletvekillerimizin teşrifleriyle gerçekleştireceğiz. Kongremizin partimize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyor, tüm Denizli’li hemşerilerimizi kongremize bekliyoruz. Cumhurbaşkanımız, genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Parti teşkilatının en kritik organları olarak gördüğünü ifade ettiği Kadın Kolları ve Gençlik Kollarının AK Parti teşkilatlarında görev almak, hizmet yarışında kulvara girmek demektir. Böyle bir yarışta geri kalmanın bedelini o kişiler değil, milletimiz ve ülkemiz öder. Bu bakımdan önümüzdeki seçimler için çok güçlü bir hazırlık yapmamız şarttır. Kadınların ve gençlerin sahip çıkmadığı bir hareketin geleceğinin olmadığına inanıyorum. 
Ak Parti Kadın Kolları asırlar öncesi başlayıp vatan savunmasında nene Hatunlar ile devam ede gelen ve günümüz de Ak Parti Kadın Kollarımız aynı dava şuuru ile bayrağı taşımaya devam etmektedir. Bu kutsal mirasın taşıyıcısı demokrasi kahramanı kadınlarımız görev ve sorumluluk anlayışı ile Ülkemizin en büyük kadın hareketi olan Ak Parti Kadın Kolları Kongreleri ile yenilenerek, genişleyerek hizmet etmeye devam ediyor. Cumhur Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan “Kadın Kolları Ak Partinin Aktif Gücüdür” diyerek kadınlarımıza her alanda yer açılıp destek verilmesine öncülük etmiştir.  
AK Parti içerisinde Gençlik Kolları teşkilatının öneminin ne kadar büyük olduğunu herkes çok iyi biliyor. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, Ak Parti Hükümetleri döneminde Seçilme yaşı önce 25 daha sonra 18’e düşürüldü. Türkiye’de gençlere çok önem veren Ak Parti’nin mensubu olarak onlarla gurur duyuyoruz” dedi. 


19.04.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018