GÖNÜL KÖPRÜSܒNDEN BAHAR KERMESİ | Denizli Hizmet Gazetesi


GÖNÜL KÖPRÜSܒNDEN BAHAR KERMESİDenizli’de maddi durumu iyi olmayan ailelere yardım elini uzatan Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği, Bahar Kermesi düzenledi. Dernek binasında düzenlenen kermeste birçok ikinci el eşyada kermese gelenlerin beğenisine sunuldu.


Kurulduğu günden buyana yaptığı çalışmalar ile adından söz ettiren Denizli Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği, her yıl olduğu gibi bu yılda Bahar Kermesi düzenledi. Bugüne kadar birçok ihtiyaç sahibi ailenin yardımına koşan dernek, organize ettiği kermesler ile de ihtiyaç sahiplerinin yanında oluyor.  
 
Merkez Bankası arkası Esen Kundura’nın birinci katında bulunan dernekte düzenlenen Bahar Kermesi’ne katılım ise yoğun oldu. 18 Nisan ile 28 Mayıs tarihleri arasında açık olacak olan kermesin açılışı ise düzenlenen tören ile yapıldı. Kermesin açılış kurdelesini dernek başkanı Nergiz Şenocak ile davetliler birlikte yaptı.  
 
İkinci el eşyaların değerlendirildiği kermes hakkında bilgi veren Denizli Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği Başkanı Nergiz Şenocak, “Amacımız derneğimize bağışlanan ikinci el kıyafetlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak. ‘Sizin eskileriniz bizim yenilerimiz olsun’ anlayışı ile birçok kıyafeti ve eşyayı yeniden kullanılabilir hale getirdik. Tüm Denizli halkını derneğimize bekliyoruz” dedi.  


18.04.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018