ACIPAYAM´DA DOĞALGAZ ABONELİK MÜRACAATLARI B | Denizli Hizmet Gazetesi


ACIPAYAM´DA DOĞALGAZ ABONELİK MÜRACAATLARI BDenizli merkezin ardından ilçelerde de doğalgaz kullanımına hazırlanıyor. Acıpayam İlçesi’nde doğalgaz abone işlemleri başlarken, 3 ay içinde 3000 konuta doğalgaz verilmesi planlanıyor.


Geçtiğimiz yıl Denizli’ye toplu açılış töreni için gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilçelere doğalgaz müjdesi vermişti. Acıpayam’da 2017 yılında başlayan 14 kilometrelik doğalgaz hattı çalışmaları tamamlandı. Çalışmaların sona gelmesiyle Belediye binasında abonelik işlemleri dün itibariyle başladı. 
 
Büyük bir heyecanla Acıpayam’da doğalgaz çalışmalarına başladıklarını belirten Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, “Doğal gaz abonelik işlemlerimize başlamış bulunmaktayız. Tüm hemşehrilerimize ve ilçemize hayırlı olsun. Doğal gaz kullanımı modernliği ve gelişmişliği gösteren büyük bir hizmettir. 24 Mart 2017 tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli mitinginde yapmış olduğu duyuruyla ilçemize doğal gaz müjdesini vermişti. Bu süre içinde ilgili kurum Enerya ile çalışmalara başladık. 14 km doğal gaz hattının şehir içine döşeme çalışmaları tamamlandı. 3000 konuta verilmesi planlana abonelik işlemlerimiz 17 Nisan 2018 Salı itibariyle yoğun bir ilgi ile abonelik işlemleri başladı. İlçemize hayırlı olsun” dedi. 
 
Başkan Şevkan “Hizmetin ilçemize gelmesi aşamasında bizlere destek olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Binali Yıldırım beyfendiye, Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci’ye, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a, Enerya çalışanlarımıza ve ilçemizde doğal gaz çalışmaları sırasında sabırla desteklerini esirgemeyen hemşehrilerimize teşekkür ederim” dedi.  


17.04.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018