MHP ASKERLERİN YANINDA | Denizli Hizmet Gazetesi


MHP ASKERLERİN YANINDAMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkezefendi İlçe teşkilatı asker adayları için anlamlı bir etkinliğe imza atacak. Albayrak Türk Sporları Stadyumunda 22 Nisan Pazar günü düzenlenecek organizasyon hakkında konuşan MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Yurdahan Özhan , “ Kahraman Türk askerlerimize moral amaçlı etkinliğe herkesi davet ediyoruz” dedi.


MHP Merkezefendi İlçe Teşkilatının düzenlediği silüsünü almış olan Asker Adaylarına toplu asker eğlencesi etkinliği 22 Nisan Pazar günü Albayrak Türk Sporları Stadyumunda düzenlenecek. Çeşitli organizasyonların yanı sıra usta sanatçı Ali Kınık konseride gerçekleşecek. 
 
‘BU ÇOCUKLAR HEPİMİZİN EVLADI’ 
Etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Yurdahan Özhan , “ Bu çocuklar hepimizin evladı. Bizleri ve ülkemizi savunmaya vatan borcunu ödemeye gidiyorlar. Hepsi var olsunlar bizlerde MHP Merkezefendi İlçe teşkilatı olarak bu kardeşlerimize moral amaçlı bu etkinliği düzenlemeye karar verdik “dedi. 
 
“ELLERİNDE BOZKURT DİLLERİNDE KIZILELMA “ 
Bu vatanın her askeri bizim öz evlatlarımızdır diyen Özhan ,” Dün Fırat Kalkanında olduğu gibi bugünde Afrin’de ki askerlerimizin ellerinde bozkurt dillerinde kızıl elma var. Bu vatanın öz evlatları ülkücülerdir değiminin tanımlaması da budur. Bu vatan için can veren evlatlarımız bizlerin canıdır kanıdır. Bu vatan bu askerlerimizin kudretleri annelerimizin dualarıyla elbet kızıl elmaya ulaşacaktır. Bu nedenle bizleri nihai hedef kızıl elmaya ulaştıracak olan kahraman Türk Ordusunun neferleri olacak Mehmetçik adayı olan kardeşlerimizi bu etkinlikte bir çatı altında toplayıp birliktelik ve beraberlik anlayışı ile eğlencelerini yaparak vatani görevleri için yolcu edeceğiz” ifadelerini kullandı.  
 


17.04.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018