ESKİ HÜKÜMLÜLERİN TALEPLERİ GÖRÜŞÜLDÜ | Denizli Hizmet Gazetesi


ESKİ HÜKÜMLÜLERİN TALEPLERİ GÖRÜŞÜLDÜDenizli Koruma Kurulu Toplantısı Cumhuriyet Başsavcı Vekili Vedat Kadri Özüer başkanlığında yapıldı. Toplantıda eski hükümlülerin iş, eğitim ve yardım talepleri değerlendirildi.


Toplantıya Cumhuriyet Başsavcı Vekili Vedat Kadri Özüer, Denizli Barosu Avukatı Ali Coşkun, Denetimli Serbestlik Müdürü Kamil Demir, Bozkurt Kadın Açık ve Çocuk Eğitimevi Kurumu Müdürü Meltem Babaoğlu, Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Bayram Gökhan Çakırlı, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü V. Fatih Işık, Ceza İnfaz Kurumu Müdürleri, Halk Bankası A.Ş. Denizli Şubesi Yönetmeni, Kurul üyesi kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, sivil toplum örgütleri temsilcileri katıldı. 
 
Kurul üyelerinin katılımıyla Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nde yapılan toplantıda kurula başvuru yapan eski hükümlülerin iş, eğitim ve yardım talepleri değerlendirildi. Toplantıya katılan kurul üyeleri Pamukkale Üniversitesi işbirliği ile yapılan Tekerlekli Sandalye Üretimi konusunda görüş ve önerilerini sundular. Toplantı sonrasında Başsavcı Vekili Vedat Kadri Özüer tarafından Denetimli Serbestlik bünyesinde olan eski hükümlülere sertifikaları takdim edildi. 
 


17.04.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018