İYİ GENÇLİK TANIŞMA TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ | Denizli Hizmet Gazetesi


İYİ GENÇLİK TANIŞMA TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİİYİ Parti Denizli Gençlik Kolları tanışma toplantısı gerçekleştirdi. Parti binasında düzenlenen toplantıya çok sayıda genç katıldı. Toplantıda İYİ Parti’nin çalışmaları ve yapılacak çalışmalar ele alındı.


Tanışma ve istişare başlığında gerçekleşen toplantıda gençler sorunlarını ve çözüm yollarını konuştu. İYİ bir gelecek için bir araya gelen gençler, memleket sevdası ile birlikte hareket edeceklerini dile getirdi. 14 Mart’ta İYİ Parti Genel Merkezi tarafından Denizli Gençlik Kolları Başkanı olarak görevlendirilen ve “Çalışmalara ve etkinliklere hızla devam edeceğiz” diyen Başkan Bayram Can Çapar, “Bizler memleket sevdası ile yanıp tutuşan ve fırsat eşitliği için mücadele eden İYİ Gençleriz” dedi . 
 
İYİ Parti gençlerinin memleket sevdasıyla yanıp tutuşan gençler olduğunu ifade eden Çapar sözlerine şu şekilde devam etti: “Samimiyet, vicdan ve fedakarlıktan yoksun olan tüm siyasi hareketler ise basiretsiz ve liyakatsizdir. Yok olmaya mahkumdur. Bizler ise vicdan basiret ve liyakatin önemini kavramış olan İYİ gençleriz. Bizler mevcudiyetini ve istikbalini aziz vatanımıza adayan, İstiklal ve cumhuriyet uğruna hak, adalet, özgürlük ve fırsat eşitliği adına yola çıkmış olan, memleket sevdası ile yanıp tutuşan, Cumhuriyetimizin temel değerlerine sahip çıkan, Demokrasiyi gerçekleştirecek olan, medeniyet yolunun taşlarını döşeyecek olan cesur gençleriz. Bizler aklımızla alay edenlere "Dur Kardeşim" diyen İYİ gençleriz” ifadelerini kullandı.  
 
 
 


17.04.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018