SP’DE GÜNER TEKRAR BAŞKALIĞA SEÇİLDİ | Denizli Hizmet Gazetesi


SP’DE GÜNER TEKRAR BAŞKALIĞA SEÇİLDİSaadet Partisi Pamukkale 2. Olağan İlçe kongresi’nde tek listeyle gidilen seçimde Şahabettin Güner tekrar ilçe başkanlığına seçildi.


Saadet Partisi Pamukkale 2. Olağan İlçe Kongresi yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Kongreye SP Genel Başkan Yardımcısı İlyas Tongüç, Saadet Partisi Denizli İl Başkanı Ahmet Eryılmaz, parti yönetimi, çok sayıda davetli ve delegeler katıldı. 
Kongrede söz alan İlçe Başkanı Şahabettin Güner , “Sevgili kardeşlerim zorluğunu imtihan, çilesini bereket, kahrını nimet bildiğimiz Milli Görüş davasına bizleri nefer yapan Allah’a sonsuz şükürler olsun. Çünkü Milli Görüş hak ile batılın kıyamete kadar sürecek savaşında haktan yana taraf almış ve bunun için cenk eden mücahitler topluluğudur. Biz inanıyoruz ki Bugün acıyla, zulümle ve adaletsizlikle sarsılan insanlığın ve içine düştüğü çıkmazların tek kurtuluşu ancak ve ancak Saadet Partisi politikası ile mümkündür. Siyonizm’in ve küresel güçlerin karşında diz çökertemeyen siyasi duruşumuz mazluma umut zalime korku vermektedir. Çünkü bizim siyasetimiz, ihtiyaç içinde tek bir Müslümanın dahi kalmayacağı, adil bir ekonomik düzenin olduğu yeryüzünde mazlum ve muhacir bırakmayacak bir düzen kurmak için çalışmaktır. Bu sebepten dolayı bizler bu yolu seçtik.” dedi. 
Partiye yeni katılan üyelere, Genel Başkan yardımcısı Tongüç ve İl Başkanı Eryılmaz tarafından rozetleri de takıldı. Tek listeyle girilen seçimde Şahabettin Güner tekrar ilçe başkanı seçildi. 


16.04.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018