BAKAN ZEYBEKCİ, OĞLUNUN YEMİN TÖRENİNE KATILDI | Denizli Hizmet Gazetesi


BAKAN ZEYBEKCİ, OĞLUNUN YEMİN TÖRENİNE KATILDI2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığında vatani görevini yürüten Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin oğlu Atilla Şükrü Zeybekci, dün düzenlenen tören ile yemin etti. Yemin törenine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve ailesi de katıldı.


Bakan Nihat Zeybekci ilk olarak Bilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığında oğlu Atilla Şükrü Zeybekci´nin yemin törenine katıldı. Yemin törenine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin yanı sıra eşi Ayşen Zeybekci, çocukları ve yakınları katıldı. Yemin törenini ardından Ekonomi Bakanı Zeybekci ve ailesi vatani görevini yapan oğulları Atilla Şükrü Zeybekci ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.  
 
Ardından Bilecik Valisi Tahir Büyükakın´ı makamında ziyaret eden Zeybekci, buradan Bilecik Belediye Sarayı´na geçti. Belediye girişinde Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı´nın çiçeklerle karşıladığı Bakan Zeybekci, Denizli´de Yağcı ile birlikte belediye başkanlığı görevine geldiğini söyledi. Yağcı ile bu bağlamda devre olduklarının altını çizen Zeybekci, "Başkanımız ile birlikte aynı zamanda Türkiye Belediyeler Birliğinde birlikte görev yaptık. Kendisini bugün belediyede, Bilecik´te ziyaret etmekten dolayı ayrı bir anlamı var, ayrı bir sevinci var. Bilecik’i gördüğümüz kadarıyla da belediye başkanlığımıza yakışır düzeyde temizlikte, bakımda, her şeyiyle de evet burada bir belediye başkanı var dedirtiyor. Kendisini de tebrik ediyorum, Allah razı olsun. Allah hizmetlerinde başarılı eylesin inşallah" dedi.  
 
Konuşmalarından ardından Başkan Yağcı, Bakan Zeybekci´ye Bilecik´e özgü hediyeler takdim etti. Bakan Zeybekci son olarak Bilecik Belediyesi Şeref Defteri´ni imzalamasının ardından Cuma namazını kılmak için tarihi Orhangazi Camii´ne geçti. (İHA)  


13.04.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018