“DENİZLİ ÇOK BÜYÜK BİR GELİŞİM KAYDETMİŞ” | Denizli Hizmet Gazetesi


“DENİZLİ ÇOK BÜYÜK BİR GELİŞİM KAYDETMİŞ”Denizli Büyükşehir Belediyesi 2. Kitap Fuarı´nda düzenlenen imza gününe katılan önceki dönem Başbakan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan´ı ziyaret etti.


Önceki dönem Başbakan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Denizli Büyükşehir Belediyesi 2. Kitap Fuarı için geldiği Denizli´de Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan´ı ziyaret etti. Ziyarete, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve beraberindekiler katıldı. Başkan Osman Zolan, Akdoğan´ı ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu yıl ikinci kez düzenledikleri kitap fuarı hakkında bilgi verdi. Akdoğan ise, Denizli´nin çok büyük gelişim kaydettiğini ifade ederek, çalışmalarından dolayı Başkan Zolan´ı tebrik etti.  
Denizli Büyükşehir Belediyesi 2. Kitap Fuarı´na katılmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Akdoğan, daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ı anlattığı "Lider" adlı kitabını Başkan Osman Zolan için imzaladı. Başkan Osman Zolan ziyaretin anısına Akdoğan´a çeşm-i bülbül hediye etti. 


09.04.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018