DTO ÜYELERİ YENİ BAŞKANINI SEÇTİ | Denizli Hizmet Gazetesi


DTO ÜYELERİ YENİ BAŞKANINI SEÇTİDenizli Ticaret Odasında yapılan seçimlerde Başkan Uğur Erdoğan´ın listesi 30 komitede birinci olarak çıkarak seçimleri kazandı.


Denizli Ticaret Odasında 30 meslek komitesinde yapılan seçimlerde 9 komitede çift liste yarıştı. Sarı liste ile girdiği seçimde 30 listede birinci olan mevcut Başkan Uğur Erdoğan, Denizli Ticaret Odası Meclisini sarı listeden oluşturma hakkı kazandı. Önce meclis başkanının seçileceği yeni Denizli Ticaret Odasında daha sonra yönetim ve başkanlık seçimleri yapılacak. Seçim sonrası üyelere ve komitelere teşekkür eden Uğur Erdoğan, esnaflar için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.  
 
Erdoğan, “Denizli’nin en büyük sivil toplum örgütü olan Denizli Ticaret Odası üyeleri bugün seçimlere gidiyor. Yeni dönemde de üyelerimize en iyi hizmeti sunmak ve sektörlerimizin sorunlarına çözüm üretmek için var gücümüz ile çalışacağız. Yeni dönemde yapacağımız çalışmalar ile üyelerimizin kafasından ‘Oda ne iş yapar’ düşüncesini yeni dönemde ortadan kaldıracağız” dedi.  
 
Yeni dönemde projeler ile yeni yol haritası ve çalışma ile hareket edeceklerini belirten Erdoğan, “Geçmiş dönemde olduğu gibi bu dönemde de üyelerimiz ve meslek komitelerimiz ile birlikte yeni yol haritamızı belirleyeceğiz ve bu doğrultuda hareket edeceğiz. Komitelerimiz evrak üzerinde değil, sahada çalışarak üyelerimizin yanında olacak. Bugün buraya gelerek oy kullanan ve destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi. 


02.04.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018