FİLİZ’DEN YAŞLILAR HAFTASI AÇIKLAMASI | Denizli Hizmet Gazetesi


FİLİZ’DEN YAŞLILAR HAFTASI AÇIKLAMASIAK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, 18-24 Mart arasında kutlanan Yaşlılar Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Filiz açıklamasında, büyüklere yapılan hürmetin genç nesillere örnek teşkil edeceğini belirtti.


Yaşlılar Hafta nedeniyle yayınladığı mesajda büyüklerin önemine değinen AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, “ Her insan beşikten mezara kadar, ömrünün her evresinde ilgiye, sevgiye, saygıya ve insanca yaşama hakkına sahiptir. Yaşlılarımızın hayat standartlarını yükseltilmesine yönelik politikalar geliştirerek, projeler üretiyoruz. Tecrübe ve birikimlerinden istifade ettiğimiz, kendilerini kıymetli bir bilgi hazinesi olarak kabul ettiğimiz değerli büyüklerimize gösterdiğimiz hürmet, hiç şüphesizi genç nesillere örnek teşkil edecek ” ifadelerini kullandı. 
 
Geçmişteki tecrübelerini bugünlere aktaran, milli kültür ve değerleri yarınlara taşımayı sağlayan, toplumsal hayatın en kıymetli hazineleri olan, geçmiş ile gelecek arasında köprü kuran yaşlıların en değerli varlıklar olduğunu belirten Başkan Filiz, yaşlı bireylerin toplumla bütünleşmesi daha aktif olması ve yaşama bağlı kılınması gerektiğini söyledi. AK Parti hükümetlerinin yaşlılara ve engellilere yönelik pozitif ayrımcılık yaptığını hatırlatan İl Başkanı Necip Filiz, yaşlılara yönelik düzenlemeler yapıldığına dikkat çekerek 16 yıllık süreçte yaşlılara yönelik partisinin yaptığı hizmetleri açıkladı. Filiz açıklamasında evde bakım hizmetleri, evde sağlık hizmeti, yaşlı yaşam evleri, yaşlılık aylığı, emekli maaşlarında yaşanan kuyruk sıkıntısı, ücretsiz ulaşım hizmetleri gibi birçok alanda önemli imkanlar sağladığını söyledi.  


20.03.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018