‘ÜZÜMLER TOPLANIRKEN TOZ ÇIKARTILMAZ’ | Denizli Hizmet Gazetesi


‘ÜZÜMLER TOPLANIRKEN TOZ ÇIKARTILMAZ’



ÜMİT BİLGİÇ Denizli’de yapılan AK Parti Yerel Yönetimler Ege Bölge Toplantısı’na katılan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Partili Belediyelerin Başkanlarına seslendi ve seçimler için hazırlanın talimatını verdi. Zeybekci, başkanların projelerine değinerek, ‘Üzümler toplanırken toz olmaz. Eğer toz ederseniz, üzümler tozlanır ve bir işe yaramaz” diyerek projelerin biran önce bitirilerek halka anlatılmasını istedi.


Ekonomi Bakan Nihat Zeybekci, hafta sonu geldiği Denizli’de AK Parti Yerel Yönetimler Ege Bölge Toplantısı’na katıldı. Toplantıya Bakan Zeybekci’nin yanı sıra AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Afyonkarahisar, Aydın, Manisa, Muğla, İzmir, Uşak, Kütahya ve Denizli’deki belediyelerin belediye başkanları, İl Genel Meclis başkanları, üyeleri ve AK Parti İl Başkanı Necip Filiz katıldı.  
 
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN BAŞKANLARA MESAJI  
Toplantıda ilk olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belediye başkanlarına hitaben hazırlanan videosu izletildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, video mesajında, başkanların projelerini halka en iyi şekilde anlatmalarını ve kentlerdeki sorunları çözüme kavuşturmaları istedi. Erdoğan’ın videosu davetliler tarafından ayakta alkışlandı.  
 
ALT YAPI VE PROJELERİ İŞARET ETTİ 
Toplantıda AK Partili Belediye Başkanlarına seslenen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, konuşmasında belediyelerin projelerine değindi ve projelerin biran önce bitirilerek hayata geçmesini söyledi. Zeybekci, konuşmasında seçimlere yerel seçimlere değirerek, “Artık seçimler yaklaşıyor, sizlere önerim ve tavsiyem şudur. Üzümler toplanırken, toz edilmez. Eğer üzümler toplanırken toz ederseniz o üzümler kullanılmaz. Üzümlerimizi toplarken her şey bitmiş olmalı. Projelerin biran önce bitirilerek halka anlatılması gerekiyor” ifadelerini kullandı. Zeybekci konuşmasında, halkın kanunu ve haklarının da korunması gerektiğini belirterek, “Halkın kanunu ve hakkını unutmayın. Denizli’de vatandaşa ait olan kaldırımları bizler yaptığımız çalışmayla halka açtık. Çünkü o kaldırımlar yayaların yani vatandaşların kullanacağı ve haklarının olduğu yerlerdir. Halkın ve vatandaşın haklarını koruyun” dedi.  
 
YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR 
AK Parti Yerel Yönetimler Ege Bölge Toplantısı’nda belediye başkanlarına seslenen AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Türkiye’de artık yeni bir dönem başladığını belirterek, “18-25 yaşlarında belediye başkanları, milletvekilleri ve yöneticileri görmeye hazırlanın. Artık Türkiye’de yeni bir dönem başlıyor. Genç fikirlerin ve düşüncelerin, bir ülkenin gelişmesinde ve ilerlemesinde ne kadar önemli olduğunu Fatih’in torunları olarak hepimizin anlaması ve bilmesi gerekiyor” dedi.  
 
‘BAŞARILI YÖNETİCİLER HEP BELEDİYELERDEN GELMİŞTİR’ 
Dünya’da ve ülkemizde başarılı yöneticilerin hep belediye başkanlıklarından ve yerel yönetimlerden geldiğini hatırlatarak, “Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, Bakanımız Nihat Zeybekci ve dünyanın önemli liderlerinin görev yaptıkları ilk yerler belediyeler ve yerel yönetimler olmuştur. Bunun için belediyeler hem ülkemiz hem de partimiz için çok önemlidir” dedi.  


17.03.2018



İlginizi Çekebilir




Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52




MEGA TASARIM © 2018