BAHÇELİ´YE TAM DESTEK | Denizli Hizmet Gazetesi


BAHÇELİ´YE TAM DESTEKMHP Merkezefendi İlçe Başkanı Yurdahan Özhan, 18 Mart Pazar Günü gerçekleşecek MHP 12. Büyük Kurultayda Devlet Bahçeli´ye tam destek verdiklerini açıkladı.


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkezefendi İlçe Başkanı Av. Yurdahan Özhan 12. Büyük Kurultayı öncesinde önemli mesajlar verdi. Dr. Devlet Bahçeli’ye olan güvenlerinin tam olduğunu belirten Özhan , “20 yıldır partimizin genel başkanlık görevini kararlılık ile yürüten, her zaman devletinin milletinin bekası için mücadele eden liderimiz Devlet Bahçeli’ye güvenimiz sonsuzdur. Devletin zor zamanlarında çıkar gözetmeksizin, tek derdi vatan olan liderimize 18 Mart’ta gerçekleşecek olan kurultayda destek olacağız” ifadelerini kullandı. 
 
“2023 HEDEFLERİMİZİN ŞAHLANIŞI OLACAK” 
Kurultay öncesinde heyecanlı ve gururlu olduklarını belirten MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Özhan,” Başbuğ Alparslan Türkeş’ten aldığı üç hilalli sancağı 20 senedir gurur ve onurla taşıyan liderimiz Devlet Bahçeli bu sancağı taşımaya devam etmesi hem partimiz hem de devletimiz için önemli bir husustur. Bu nedenle liderimizi bu önemli günde yalnız bırakmayacağız . Bu kurultay bizim toyumuz olacak. Bu kurultay MHP’nin ,Ülkücülerin ve Türkiye’nin düğünü olacak. 2023’e doğru giden hedeflerimizin bir şahlanışı olacak” dedi. 


16.03.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018