AK PARTİLİ BELEDİYELER DENİZLİ’DE TOPLANACAK | Denizli Hizmet Gazetesi


AK PARTİLİ BELEDİYELER DENİZLİ’DE TOPLANACAKAK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen Ege Bölge Toplantısı 16-17 ve 18 Mart tarihlerinde Denizli’de yapılacak.


Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Denizli Milletvekilleri ile Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ında katılacağı toplantı Pamukkale Colosae Otel’de gerçekleştirilecek. Toplantıya 12 bakan yardımcısı, belediye başkanları Denizli İl Gençlik ve Kadın Kolları Başkanı, İl Yerel Yönetimler Başkanları, Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekilleri ve İl Genel Meclis Başkanlarının katılacağı açıklandı. Toplantının ilk günü Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantısının da yapılacağı kaydedildi. AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, toplantının AK Parti´li belediyelerin ve seçilmiş yerel yöneticilerin çalışmalarının masaya yatırıldığı bir etkinlik olacağını belirterek, "Bu toplantının Denizli’de düzenleniyor olması çok önemli. AK Parti Denizli İl Teşkilatı olarak bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Toplantının verimli geçmesi adına gereken tüm çalışmaları yapıyoruz" dedi.  
Belediyeciliğin sadece hizmetle değil, gönül bağı kurmakla olduğunu, belirten Filiz, “2019’a giden yolda stratejik istişarelerde bulunmak amacıyla çalışmalarımızın verimliliği ve etkinliğini artırmak, belediyelerimiz arasında bilgi ve tecrübe paylaşımı sağlamak, yerel yönetim çalışmalarımızın usul ve esaslara uygunluğunu temin etmek ve medeniyet tasavvurumuza dayalı şehircilik anlayışımızı paylaşmak için düzenlenen ‘Yerel Yönetimler Ege Bölge Toplantısı’na Afyonkarahisar, Aydın, Denizli, İzmir, Kütahya, Manisa, Muğla, Uşak illeri katılacak. Yol haritasını gözden geçirmek, hedeflerde nerede olunduğunu, eksiklikleri, fazlayı görmek, gerçekleştirilen hizmetlerle olan hikayeleri toparlayıp, gönülle ilgili hikayeleri daha güçlü hale getirmek ve 2019´dan önce son rötuşları yapmak için bir araya geleceğiz. AK Partili belediyelerimiz mukayese edilemeyecek kadar başarılı.AK Partili belediyeler, en fazla yatırımı olan belediyelerdir. Bizim belediyelerimizin böyle bir başarı hikayesi var. Çünkü bizler belediyecilikte sosyal ve kültürel kalkınmaya büyük önem veriyoruz.AK Partili belediyelerimiz şehrimizi yönetirken muhtarlarımıza, sivil toplum örgütlerimize, akademik dünyamıza mutlaka paydaş olmak ve kamuyla birlikte şehri yönetmek durumundalar. AK Parti 2004’te bunu söyledi ve bununla yola çıktığında inanılmaz şeyler yaptı. Arkasında 2009’da marka şehirler ifade edildi. Şehirlerimizi marka şehirler haline getirmenin büyük projeler üretilmesinin başarısını elde etti. Türkiye´deki şehirlerimiz bir başka şehirlerle rekabet ederken aynı zamanda da dünyayla rekabet eden bir noktaya geldi. K Parti olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemiz ve milletimiz için doğru politikalar üretmeye devam edeceğiz. AK Parti, bu ülkenin doğusunda da batısında da güneyinde de kuzeyinde de var. Yani AK Parti bu ülkenin her karış toprağında var. Bu nedenle, belediye başkanlarımız ile omuz omuza milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. 


14.03.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018