UYUŞTURUCULAR ARACIN TAVANINDAN ÇIKTI | Denizli Hizmet Gazetesi


UYUŞTURUCULAR ARACIN TAVANINDAN ÇIKTIDenizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu tacirlerine geçit vermiyor. Polis ekipleri durumundan şüphelendikleri bir araçta yaptığı aramada 104 gram uyuşturucu madde ele geçirdi. Uyuşturucu satıcıların uyuşturucu maddeler ise aracın tavan bölümündeki döşemeye sakladığı ortaya çıktı.


 

Denizli Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından kent genelinde yürütülen uyuşturucu operasyonları tüm hızıyla devam ediyor. Ekipler bu kez de durumundan şüphelendikleri bir araca operasyon yaptı. Edinilen bilgiye göre Ankara yolu üzerinde uygulama yapan ekipler, durumundan şüphelenilen aracı durdurdu. Araç içerisinde bulunan O.Y ve M.Y’nin tedirgin davranışları polisin dikkatini çekti. Bu durumdan şüphelenen polis ekipleri, narkotik köpeği ile araçta arama yaptı. Araçta yapılan aramada şüphelilerin uyuşturucu maddelerin aracın tavan bölümündeki döşemelerin içerisine sakladığı belirlendi. Yapılan operasyonda 104 gram uyuşturucu madde ele geçirildi.  Gözaltına alınan şüphelilerin uyuşturucu madde sevkiyatı yaptığı belirlendi.

 

 

 

Diğer yandan Denizli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 10-11 Mart tarihleri arasında yapılan operasyonlarda 104 gram uyuşturucu madde 17 gram eroin, 60 gram esrar maddesi ile 0,5 gram kokain ele geçirildi. Operasyonlarda 2’i Afgan uyruklu toplam 5 şüpheli çıkartıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

 14.03.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018