KADINLAR GÜNܒNE ÖZEL SERGİ | Denizli Hizmet Gazetesi


KADINLAR GÜNܒNE ÖZEL SERGİPamukkale Üniversitesi Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Tasarım Bölümü Grafik Tasarım Programı Öğrencileri, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” kapsamında öğrenci çalışmaları sergisi açıldı.


Pamukkale Üniversitesi Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Tasarım Bölümü, Grafik Tasarım Programı öğrencileri 2017-18 eğitim-öğretim yılı Bahar Dönemi içerisinde, bölümümüz Öğretim Elemanları; Öğr. Gör. A. Serenay Özmen, Öğr. Gör. Tülay Candemir ve Öğr. Gör. Gülderen Çavuş desteği ile tasarımlarını ve üretimlerini gerçekleştirdi 
 
Bu tasarımlar, Ambalaj Tasarımı dersi kapsamında; Ambalaj Mock-up giydirme, Grafik Desen dersi kapsamında; Kolaj-Desen karakalem karışık teknikte ve 3D yüzeyden kopuk çalışma tekniğinde, Portfolio dersinde; Photoshop Brushes kullanarak “Tarihteki Türk Kadınları Teması” ile, Özgün Baskı dersi kapsamında; şablon ve linol baskı tekniği ile, Tipografi dersi kapsamında; afiş tekniği ile, Grafik Animasyon dersi kapsamında; kinetik animasyon ile, Web Tasarımı dersi kapsamında; üç boyutlu afiş ile, Grafik Tasarım dersi kapsamında; kolaj tekniği ile afiş ile karışık teknikte çeşitli boyutlarda çalışmalar yapıldı. Çalışmaların teması Güncel hayatta kadın ve Türk Tarihindeki kadınlar olan eserler, “Kadının izleyicideki etkisi anlayışı” olarak tasarlandı.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


13.03.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018