ÖLDÜRÜLME KORKUSUYLA YAŞIYOR | Denizli Hizmet Gazetesi


ÖLDÜRÜLME KORKUSUYLA YAŞIYORDenizli’de bir kadın! Anlattıklarına göre boşanmak istediği eşi tarafından tehdit ediliyor. Artık gizlenecek yeri kalmayan ve iddiasına göre sürekli eşi tarafından tehdit edilen kadının tek isteği ise biran önce eşinden boşanarak, yetkililerin caydırıcı cezalar ile kocasını cezalandırması.


Denizli’de bir kadın! Anlattıklarına göre boşanmak istediği eşi tarafından tehdit ediliyor. Can güvenliği nedeniyle yüzünün görünmesini adının bilinmesini istemiyor. Genç kadının iddiasına göre S.K onu evliliğe zorladı. Evlilik yürümeyince ayrılmak istedi. O aşamada hem kendisine hem de ailesine tehditler başladı. Eşinin tehditlerine dayanamayan genç kadın evinden ayrılarak kadın konuk evine yerleşti. Burada da eşi tarafından bulunan genç kadın, şuanda ne yapacağını bilemiyor.  
 
‘EVİMİ TERK EDEREK KONUK EVİNE YERLEŞTİRİLDİM’ 
Evliliğinin ardından eşinin şiddetine maruz kaldığını ve daha sonra karakola giderek şikayetçi olduğunu belirten genç kadın, “ Şikayetçi olmanın ardından eşim mahkemeye çıkartıldı ve nöbetçi mahkeme tarafından eşim, Pazar günleri imza atmak ve silahlarını teslim etmek şartıyla serbest bırakıldı. Bunun ardından eşim evin önünde nöbet tutmaya ve tehditler savurmaya başladı ve beni darp etti. Bunun ardından tekrar şikâyetçi oldum ve 2 Ocak tarihinde evimden ayrılarak kadın konuk evine yerleştim” dedi.  
 
‘SAKLANACAK YERİM KALMADI’ 
Eşinin kısa sürede kaldığı yeri de bulduğunu ve artık saklanacağı yerin kalmadığını belirten genç kadın, “ 7 Ocak tarihinde eşim benim kaldığım konuk evini buldu ve yetkililer bu kişiden şikayetçi olarak tutuklanmasını sağladı. 40 günlük tutukluluk halinin ardından yeniden serbest kalmış ve yeniden tehditlere başladı. Ne ailemim ne de benim can güvenliğim var” dedi.  
 
‘ÖLMEM Mİ GEREKİYOR’ 
Yine kadının iddiasına göre ablasının otomobilde bu şahıs tarafından kurşunlandı. S.K sosyal medya hesaplarından da tehdit içerikli mesajlar yazıyor. Genç kadının tek isteği, boşanmak ve güvenli bir hayat sürebilmek. Artık can güvenliğinin olmadığını belirten genç kadın, “Artık bıktım ne yapacağımı bilemiyorum. Benim ölmem mi gerekiyor yetkililerin devreye girmesi için. Caydırıcı ceza verilmesini istiyorum” dedi.  


08.03.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018