AK PARTİ MERKEZEFENDİ TEŞKİLATINDAN ANLAMLI MESAJ | Denizli Hizmet Gazetesi


AK PARTİ MERKEZEFENDİ TEŞKİLATINDAN ANLAMLI MESAJ8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle tüm kadınların günün kutlayan AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanlığı yaptığı açıklama ile tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.


AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada kutlanarak kadınların yaşamları boyunca emeklerinin ve değerlerinin büyük öneminin anlaşılması için evrensel değerler içeren bir gündür. 
Kadınlar toplumu meydana getiren ana unsurlardır. Barışın ve huzurun sağlandığı, birlik ve beraberliğin güçlü olduğu ve başarıların artarak devam ettiği toplumlar, kadınların varlığı ve kadınların gücünden gelmektedir. İnsanlığın ve toplumun devamını sağlayacak olan kadınlardır. Bir toplumda en fedakar bireylerin başında yine kadın gelmektedir. 
Dünyada kadınların yaşadığı bütün adaletsizlikler ve maruz kaldıkları tüm işkenceler ve kıyıcı davranışlar, tüm insanlığa yapılmış büyük bir saldırıdır. İnancımızda ve medeniyetimizin özünde insanlar arasında, renk, köken, dil gibi ayrımcılıklar olmaması gerektiği gibi, cinsiyete göre de ayrımcılık olamaz. Kadın tüm özelliklerinden önce insandır. Kadının zorla elinden alınmaya çalışılan her bir hakkı, tüm insanlığa karşı gelmek demektir. Türkiye ekonomisi ve siyaseti daha ilerilere doğru giderken en büyük katkıyı kadınlar vermektedir. Kadınların yer almadığı bir demokrasi başarıya ulaşamaz. Hükümetimiz yaptıkları çalışmaları ile kadına yönelik şiddete, kadına yönelik adaletsizliklere karşı aktif bir mücadele göstermektedir. Toplumumuzda huzurun daima sağlanması ve gelecekte de bunun her zaman devam ettirilmesi için aile birliğinin sağlamlaştırılması yönünde politikalar izlenmektedir. Bu anlayışlar doğrultusunda da, kadınlarımız hayatın her alanında kendi haklan olan o müstesna yeri alacaklardır. Tüm Kadınların, Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun”  


07.03.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018