ERBEĞİ VE YÖNETİMİNDEN AK PARTİ’YE ZİYARET | Denizli Hizmet Gazetesi


ERBEĞİ VE YÖNETİMİNDEN AK PARTİ’YE ZİYARETDenizli Pazarcılar ve Manavcılar Odası Başkanı Mehmet Ali Erbeği ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti İl Başkanı Necip Filiz’i makamında ziyaret etti. Ziyarette sektörün sorunları ve beklentileri konuşuldu.


Denizli Pazarcılar ve Manavcılar Odası Başkanı Mehmet Ali Erbeği ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti İl Başkanı Necip Filiz’i makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Denizli Pazarcılar ve Manavcılar Odası Başkanı Mehmet Ali Erbeği, sektörün sorunları ve beklentileri hakkında açıklamalarda bulunarak, çalışmaları hakkında bilgiler aktırdı.  
 
Denizli’de halka sağlıklı ve güvenlik gıdanın ulaşmasında Denizli Pazarcılar ve Manavcılar Odasının önemli çalışmalar yaptığını ve sektörün sorunlarını ve beklentileri yakından takip ettiklerini belirten AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, sorunları el birliği ile çözeceklerini ifade etti. Filiz ziyaretten dolayı da Denizli Pazarcılar ve Manavcılar Odası Başkanı Mehmet Ali Erbeği ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.  


06.03.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018