MANDALİNACI DENİZLİLİ HAYRANLARINI COŞTURDU | Denizli Hizmet Gazetesi


MANDALİNACI DENİZLİLİ HAYRANLARINI COŞTURDUPazarda seslendirdiği şarkılar ile sosyal medya hesaplarında izlenme rekorları kıran ve daha sonra albüm çıkartan genç sanatçı Veysel Mutlu, Boss Lounge Club farkıyla Denizlili hayranlarıyla buluştu. Genç sanatçı sahne öncesi Wernuar Restoran’ta gazetecilerin sorularını yanıtladı.


İstanbul’da pazarlarda mandalina satışı yaparken, seslendirdiği parçalar ile sosyal medyada izlenme rekorları kıran genç sanatçı Veysel Mutlu, Boss Lounge Club farkıyla Denizlili hayranlarıyla buluştu. Pazarda seslendirdiği ‘Vay Delikanlı Gönlüm’ şarkısı ve güzel sesiyle kısa sürede ün kazanan ve birçok televizyon programına katılan genç sanatçı, çıkarttığı albüm ile kısa sürede müzik listelerinde dikkat çeken isim oldu.  
 
BOSS LOUNGE CLUB FARKIYLA HAYRANLARIYLA BULUŞTU 
Denizlili hayranlarıyla buluşmak üzere hafta sonu Denizli’ye gelen ve Boss Lounge Club farkıyla, kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile Boss Lounge Club davetlilerini coşturan genç sanatçı, ünlü şarkısı ‘Vay Delikanlı Gönlüm’ ile büyük beğeni topladı.  
 
WERNUAR RESTORAN’TA BİLİNMEYENLERİNİ ANLATTI 
Boss Lounge Club’taki sahnesi öncesi Wernuar Restoran’ta gazeteciler ile bir araya gelen ve kendisi hakkında bilinmeyenleri hayranlarıyla paylayan genç sanatçı Veysel Mutlu, kısa sürede nasıl ünlü olduğunu anlattı. Pazarda mandalina satarken, seslendirdiği şarkıların vatandaşlar tarafından görüntülenerek internette yayınlandığını ve bu videoların yoğun ilgi gördüğünü belirten Mutlu, “Videoların yoğun ilgi görmesinin ardından televizyon programcıları programlarına davet ettiler. Seslendirdiğim ‘Vay Delikanlı Gönlüm’ şarkısı da adeta hit oldu ve albüm yapmaya karar verdik. Büyüklerimizin de desteği ile sahne hayatına merhaba dedik” ifadelerini kullandı.  
 
WERNUAR RESTORAN VE BOSS LOUNGE CLUB TEŞEKKÜR 
Denizlili hayranların sosyal medyadan yoğun ilgisi olduğunu ve Denizli’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten genç sanatçı Veysel Mutlu, “Beni bugün Denizlili hayranlarım ile buluşturan Boss Lounge Club ve ev sahipliğinden dolayı Wernuar Restoran yetkililerine çok teşekkür ediyorum” dedi.  


05.03.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018