TÜBİTAK’TA ERBAKIR FEN LİSESİ RÜZGARLARI ESTİ | Denizli Hizmet Gazetesi


TÜBİTAK’TA ERBAKIR FEN LİSESİ RÜZGARLARI ESTİMerkezefendi Erbakır Fen Lisesi TÜBİTAK Bilim Olimpiyatlarında ‘En Yenilikçi Çözüm’ ödülü, üçmadalya ile ikikupa alarak elde ettiği başarılar ile ilimizin adını bir kez daha duyurdu.


İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, TÜBİTAK Bilim Olimpiyatlarında dereceye giren öğrenciler ile danışman öğretmenlerini makamında kabul ederek ödüllendirdi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Makamında yapılan ödül töreninde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Ramazan Kayayurt, Erbakır Fen Lisesi Müdürü İbrahim Ekiz, danışman öğretmenler Barış Yılmaz, Mustafa Arslanoğlu ve Rafike Duyar ile dereceye giren öğrenciler Ebrar Tecimen- TÜBİTAK Kimya Olimpiyatı Bronz Madalya, Tuğçe Çağlayan- TÜBİTAK Kimya Olimpiyatı Bronz Madalya, Mehmet Koca -TÜBİTAK Matematik Olimpiyatı Gümüş Madalya, İsmail Yaşar Kökçüler -FIRST LEGO League (Robot) / Ulusal Bilim Kampı / İHA, Yiğit Doruk -FIRST LEGO League (Robot) / Ulusal Bilim Kampı / İHA, Behlül Sena Akbudak- FIRST LEGO League (Robot) / Ulusal Bilim Kampı / İHA ve Mehmet Kural -FIRST LEGO League (Robot) / Ulusal Bilim Kampı / İHA hazır bulundu. 
 
Okuyan nesil olduğumuz sürece yeniliklerin kapısı hepimize açık diyerek sözlerine başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasının devamında “Okumak hayatı iyi irdelemek için en büyük anahtardır. Okul hayatından tutun iş hayatı boyunca başarıdaki en büyük anahtarımız okumaktır. Elde ettiğiniz başarılardan dolayı sizleri içtenlikte kutluyor” dedi. İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasının ardından başarılarda büyük emekleri olan danışman öğretmenlerile dereceye giren öğrencilere plaket verdi.  
 
 


21.02.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018