GÖNÜL KÖPRÜSܒNDEN ŞEVKAN´A ZİYARET | Denizli Hizmet Gazetesi


GÖNÜL KÖPRÜSܒNDEN ŞEVKAN´A ZİYARETDenizli’de yaptığı çalışmalar ile adından söz ettiren ve birçok aileye yardım elini uzan Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği Başkanı Nergiz Şenocak ve dernek gönülleri Nazan Erdoğan, Hanife Sarı, Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan’ı makamında ziyaret etti.


Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği Başkanı Nergiz Şenocak, Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan´ı, makamında ziyaret ederek, dernek olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ziyarette dernek hakkında bilgiler aktaran Şenocak, “Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği olarak başta engelli vatandaşlarımız olmak üzere birçok aileye önemli destekler sağlıyoruz. Dernek gönüllerimiz ve vatandaşların destekleri ile bu güne kadar birçok projeye ve birçok ailenin yardımına koştuk ve koşmaya devam edeceğiz” dedi.  
 
Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan ziyaretten dolayı Şenocak’a teşekkür ederek, Denizli Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği’ne çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret sonunda Dernek Başkanı Nergiz Şenocak, Acıpayam Belediye Başkanı Dr.Hulusi Şevkan’a derneğin dergisini ve dernek gönülleri tarafından yapılan bez bebeklerden hediye etti.  
Dernek Başkanı Nergiz Şenocak, Acıpayam’da Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği şubesinin açılması içinde Başkan Şevkan ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. 


14.02.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018